strojové čistenie koberca

Díky strojové metodě můžete z koberce vyčistit i velmi odolné skvrny jako je kakaové těsto

Jestli…

Jestli máte koberec, o kterém si myslíte, že už není zrovna nejčistší. Tak vám doporučuji se obrátit na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., se kterou jsme spolupracovali před měsícem a máme s ní jen tu nejlepší zkušenost. Pustila jsem se doma do pečení kakaových muffinů, ale bývalo by bylo lepší, kdybych se na to vykašlala, protože jsem neměla zrovna dobrý den.  Moje pečení dopadlo tak, že mi mísa s kakaovým těstem spadla na zem. A vyklopila se. A protože mám v kuchyni koberec, tak to znamenalo dvojnásobné problémy. Docela mě to naštvalo. Navíc jsem vždycky říkala, že mít koberec v kuchyni je blbost. Ale bydleli jsme s přítelem v podnájmu a nemohli jsme mu tam nic moc předělávat. Snažili jsme se to vyčistit, ale moc velký efekt to nemělo, ale ta skvrna musela zmizet, protože by nám majitel mohl říct, že jsme ho zničili a my nemuseli kupovat nový.

 

Ale moc…

Ale moc se nám to nedařilo, tak jsme si řekli, že si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. Sedli jsme si k internetu a hledali takovou, která by měla dobré reference. A vybrali jsme si úklidovou firmu Praní koberců Brno. Ještě ten den, co jsme se pro ně rozhodli, jsem jim zavolala a vysvětlila můj problém. Zaměstnanci na mě udělali dobrý dojem už po telefonu, protože byli hrozně milí a ochotní. Domluvili jsme se na termínu a kalkulaci, ještě ten den mi poslali kompletní finanční návrh a už jsem jen čekala na daný den čištění. Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu, se kterou jsem se doposud nikdy nesetkala. Nejsem odborník, takže nemůžu říct, na jakém přesném principu funguje, ale jednu věc můžu říct jistě, koberec to vyčistilo perfektně a není nic, co bych této jejich službě mohla vytknout.

 

Když…

Když jsme totiž viděli, jak skvělou práci odvedli, dali jsme na ně tip i našim přátelům, kteří také sháněli čištění koberců a byli s nimi taky moc spokojení. A to i za cenu, která je ještě relativně přijatelná vzhledem k jejich profesionalitě.  Jsou sice dražší než jiné úklidové firmy, na které jsem na internetu také narazila, ale ani tak bych rozhodně neměnila. Jejich servis je zkrátka perfektní, takže můžu tuto úklidovou společnost všem s klidným svědomým doporučit. Jejich zaměstnanci jsou velice milí a přívětiví a pracovalo se nám s nimi dobře, domluva byla rovněž perfektní. Takže jestli hledáte nějakou spolehlivou firmu na čištění koberců, tak vám doporučuju obrátit se na firmu A SERVIS.  Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji obrátit se na jejich webové stránky.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *