Odstranění plísně, fasády

Fasády zašpiněné od smogu, agresivního městského spadu, zelené řasy a plísně

Jako je…

Jako je tomu například ve známé české komedii Na samotě u lesa, jsem větší romantik spíše já nežli moje žena. Elektřinu sice oproti chalupě filmových manželů zavedenou v domku máme, ale například na topení ji nevyužíváme. A to je častý předmět sváru mezi mnou a mou ženou. Žena by to chtěla mít vše jednodušší a chtěla by topit elektřinou, tedy klasicky ústředním topením s hlavním kotlem. Naproti tomu já jsem spokojený s krbem, který krásně vytopí celý dům. Já miluju pohled na hořící polínka, je v tom prostě nějaké kouzlo koukat se do ohně. Ale žena preferuje spíše pohodlí. Nadává, že dřevo se musí neustále obstarávat a že dělá v obýváku nepořádek. Zatím je tento spor neukončený, ale bohužel pro mě, všimli jsme si zašpiněné fasády. Která je v jednom místě zašpiněná právě od sazí z komína. Ono na světlé fasádě velký temně černý flek opravdu vynikne.

 

Takže…

Takže abych zamluvil ten náš spor o ústřední topení. Jal jsem se nějakého řešení tohoto nepěkného pošpinění. Na internetu jsem začal procházet různé nabídky firem s nadějí, že objevím nějakou, která by nám s tímto problémem pomohla. Protože sami bychom si s takovým silným znečištěním rozhodně nevěděli rady. To není vylité víno na ubruse, se kterým by si člověk poradil. Naštěstí jsem ale na internetu našel firmu se skvělým ohlasem. A měli jsme vyhráno. Tato úžasná firma se jmenuje Odstranění plísně, fasády. Čištění fasád realizuje A SERVIS LIPKA, s. r. o. nejen u rodinných domů, ale i u velkých panelákových budov a komerčních staveb, dále pak u zídek a dalších objektů. Se speciální technologií jsou pracovníci z A SERVISU schopni oživit původní krásu fasády. Zajišťují kompletní čištění a mytí fasád a to i ve výškách za použití horolezecké techniky.

 

Základem…

Základem jejich úspěchu je použití velmi progresivní technologie LSG. Čištění fasád probíhá tlakovým strojem a aktivní čisticí složkou odborníci očistí celou plochu fasády od všech nečistot včetně případných plísní. Tato chemie účinně odstraní a vydezinfikuje fasádu. Po vyschnutí fasády, pracovníci doporučují nanést ochranný nátěr, který má funkci difuzního odporu. Tím se zamezí vytváření vlhkosti a tvorbě zelených sanitrů. Tento nátěr má také funkci antigraffitové ochrany a vydrží 4-6 let. Zmíněná unikátní technologie LSG docílí ochrany fasády včetně vzniku plísní, bakterií, hub a kvasinekPo zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Je vhodná pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Což si posléze možná právě necháme udělat i vevnitř domku. LSG má univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Jedná se tak o velmi univerzální technologii. U nás zafungovala na jedničku, na fasádě není po sazích ani památka a fasáda je celkově taková zářivější.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *