Praha odstraňování graffiti

Prevence před graffiti je nepřekonatelná pomoc v boji proti posperojování fasád

Přes…

Přes celou zimní sezónu pracuju i s manželem na horách. Já jako číšnice, on jako kuchař. Záleží, jaká je zima, ale většinou se na hotel přemisťujeme koncem listopadu. A pokud je hodně sněhu, pracujeme tam až do jara. V hotelu využíváme pokojík pro personál. Takže bydlíme tam. Ale stejně bychom dojíždět nemohli. Od hor bydlíme skoro hodinu a půl cesty. Takže před tou zimní sezónou vždy zabezpečíme dům a na pár měsíců se přestěhujeme na horský hotel. Je pravda, že občas nás přepadne takový strach o dům. Když ho necháváme tak daleko nestřežený. Manžel nechal loni udělat přídavný bezpečnostní zámek. Abychom měli zase lehčí spaní na těch horách. A letos manžel přišel s novinkou. Pořád říkal, že má strach, aby nám dům neposprejovali vandalové. A na jeho obranu, opravdu není paranoidní. V naší ulici se už graffiti na několika domech objevilo. Manžel se rozhodl oslovit firmu, která by nám fasádu opatřila ochranný nátěrem před graffiti. Vybral osvědčenou úklidovou společnost Praha odstraňování graffiti. Ta se totiž kromě klasických úkonů, jako je čištění podlah a koberců, mytí oken nebo třeba odstraňování plísní zabývá také servisem odstranění graffiti.

 

Tato společnost…

Tato společnost velmi zdůrazňuje a propaguje myšlenku, aby se zákazníci proti vandalům bránili prevencí. A to byla přesně věc, kterou jsme potřebovali. Při odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem, což je právě speciální úkon A SERVISU, je úspěšnost odstranění graffiti od 60–90 procent. Takže člověk, co si nenechá udělat prevenci riskuje poničení nejen fasády. Po odstranění graffiti totiž zůstávají na některých místech stíny, které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. U fasád a strukturovaných omítek je třeba počítat s tím, že se při odstraňení graffiti z neošetřených povrchů může odstranit i barva fasády. Antigraffiti ochrana A SERVIS LIPKA, s. r. o. zajistí následné odstranění graffiti vždy se 100% výsledkem. Laicky jsem to pochopila tak, že se jedná o takový ochranný film. Ten funguje tak, že je při případném napadení sprejera schopný zabránit vsáknutí spreje až do struktury fasády.

A poté…

A poté jsou právě odborníci schopní se zmíněnou sto procentní účinností graffiti odstranit. Pokud se nějaké graffiti znovu objeví na fasádě, A SERVIS nám ho okamžitě odstraní. Navíc v rámci jejich následného servisu nám znovu aplikují novou vrstvu antigraffiti nátěru. A teď se podržte, celý následný servis svým zákazníkům poskytnou zdarma. Co se týče technické stránky tohoto speciálního antigraffiti nátěru, tak je nanášen v několika vrstvách. Přičemž počet vrstev je závislý podle struktury ošetřovaného povrchu. U hladkých ploch se obvykle nanáší tři vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést 6 až 12 vrstev. Aplikovat jej lze na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou AGO jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *