Antigraffiti nátěry

Na Jak postupovat při ochraně zdí a fasád před graffiti, tagy a spreji

Servis spojený s odstraněním graffiti a antigraffitovým nátěrem poskytuje naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. již několik let. A to na tuzemském i mezinárodním trhu. V odstraňování graffiti, ale i v jiných čisticích pracích jsme absolutní špičkou v oboru. A to díky mnohaletým zkušenostem. To se však neprojevuje na cenách, ale pouze na kvalitě odvedené práce. Lidé se na nás často obracejí s prosbou, abychom zbavili fasádu jejich nemovitostí nechtěného vandalského graffiti. Jsme tým profesionálů, kteří jednají se svými zákazníky narovinu.

Proto už předem varujeme, že při odstranění graffiti z povrchů, které nebyly ošetřeny antigraffiti ochranou, nikdy výsledek není tak dokonalý, jako když je na fasádu nebo jakýkoliv jiný povrch aplikován antigraffitový nástřik nebo nátěr. Proto důrazně doporučujeme všem našim zákazníkům na povrch fasád nanášet antigraffiti nátěr či nástřik. Tím zajistíme 100% bezproblémové odstranění graffiti. Tohle doporučení jsme sdělili i našim posledním zákazníkům, týmu místní restaurace. Zdají se jako sehraná parta, kde nejsou jasně určené role.

Naopak…

Naopak každý se snaží pomoci, v čem zrovna může. Bohužel jim někdo na fasádu nasprejoval nápis. Oni se rozhodli s tím něco dělat a oslovili naši firmu Antigraffiti nátěry, abychom jim pomohli se ho co nejrychleji zbavit. Při  odstranění graffiti z fasády jsme použili vysokotlaké zařízení a opakovaně nápis zesvětlovali. Pokud by byl na fasádě už aplikovaný antigraffitový nástřik je důležité v žádném případě nepoužívat rotační trysku. Ta by nástřik, ale také fasádu mohla poškodit. Tento nátěr na fasádě restaurace použit nebyl.

Tým restaurace se ale rozhodl, že jej na naše doporučení aplikuje. Životnost tohoto opatření garantujeme až na 6 let a přitom zdarma zajistíme jeho obnovení. Pokud vaši  fasádu někdo posprejuje a vy se na nás obrátíte s prosbou o odstranění. Při odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem je úspěšnost odstranění 60 – 90 %  a po odstranění graffiti zůstávají na některých místech stíny.

Ty se…

Ty se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. Ještě horší výsledek je, když se graffiti pouze přetře danou fasádní barvou. To pak vystoupí na povrch téměř stoprocentně. Proto opravdu výrazně doporučujeme nechat fasádu opatřit antigraffitovým nátěrem, abychom zajistili 100% bezproblémové odstranění graffiti – tagů, fixů a sprejů z povrchu.

Jsme schopni odstranit i sebemenší tagy a ze zkušeností, které jsme při práci s odstraňováním graffiti získali, víme, že pokud není graffiti jakýchkoliv rozměrů ihned odstraněno, za nedlouho na tomto místě přibývají další. Proto je důležité proti vandalům zasáhnout ihned. V tomto případě jsme graffiti zdárně odstranili. Všichni v restauraci byli s naší prací spokojení a toho si ceníme nejvíc.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *