Odstraňování graffiti

Spirálová lavina tagů a graffiti, chytla již x tou generaci v západní kultuře. Sprej jako pomsta?

Na internetu…

Na internetu najdete spoustu firem, které nabízejí službu odstraňování graffiti. Jenže ne všechny už poskytují komplexní služby, mezi něž patří i to, že pokud graffiti nejde úplně bez problémů dolů, protože předtím nebyly ošetřeny antigraffitovým nátěrem, tak už fasádu nepřemalují a podobně. Přesně tuto špatnou zkušenost jsme měli i my. Nám posprejovali naše bistro. A samozřejmě to byl problém, protože věřte mi, taková věc dokáže klienta opravdu pořádně odradit. Takže bylo nutné, se o to co nejrychleji postaral. A tak jsme kontaktovali jednu firmu. Ale neporadili si s tím podle našich představ. Graffiti tam ale stále bylo. Bylo to sice světlejší, ale stále opravdu hodně viditelné. Řekli mi, že s tím nic víc nejde dělat a tak celá situace skončila. Takže jsme byli tam, kde jsme byli, akorát jsme zbytečně vyhodili peníze.

 

Tentokrát…

Tentokrát to chtělo najít někoho opravdu spolehlivého, někoho, kdo by měl opravdu dobré reference, abychom nemuseli řešit stejnou situaci znovu. Takže jsme podnikli poměrně pečlivý internetový výzkum na diskusních fórech. Podle recenzí jsme našli úklidovou firmu Odstraňování graffiti, která se zabývá i právě odstraňováním graffiti a nabízela vše, co bylo potřeba. Psali, že nejenom nabízí odstraňování graffiti, ale i případné přemalování. Pokud by nějaký světlý stín barvy zůstal, ale vždy podle všeho graffiti odstraní do té míry, aby barevný flek případným přetřením nebyl vidět. A k tomu nabízeli i antigraffitový nátěr. Zavolali jsme jim a domluvili se s nimi termínu, kdy k nám přijedou zničenou zeď dát do pořádku. Nejprve graffiti odstranili, kdy zůstal opravdu světlý stín, který následně přetřeli barvou, kterou si nechali předem namíchat.

 

Poté…

Poté nanesli angtigraffitovou ochranu, zkráceně AGO. Jedná se o nanotechnologii, která zabrání vsáknutí spreje do podkladu a následné odstranění graffiti je snadnější a daří se bez pozůstatků obrysů a stínů. S jejich prací jsme byli skutečně moc spokojení, a proto můžeme A SERVIS jedině všem doporučit, protože pokud se na ně obrátíte, máte záruku, že vše přenecháváte skutečným specialistům, kteří svou práci dotáhnout do úplného konce, dokud nebudete zcela spokojení.  Je ale třeba zmínit, že cena jejich služeb je dražší, než u jiných firem. Ale zase používají velmi účinné prostředky, a ty samy o sobě nejsou levné. Takže se na to člověk misí dívat i z tohoto úhlu. Zaměstnanci jsou navíc velice milý a byla to radost s nimi spolupracovat. Nerada pracuji s nerudnými lidmi, i když odvádějí dobrou práci. Své služby nabízí nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má tato firma opravdu široké pole působnosti. Proto se do budoucna už na nikoho jiného obracet nebudeme. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *