Koberce, Praha 9, čištění

Použití průmyslového vysavače a kotoučového stroje na čištění koberců a sedaček na Praze 9

Pracuji jako daňová poradkyně a ke své živnosti mám pronajatou malou kancelář, kam za mnou chodí několik klientů denně. Přebývám tam v podstatě skoro celý den, na jaře, kdy se blíží přiznání k dani někdy i o víkendu. A v tomto období většina dní bývá deštivých, chodníky mokré a zablácené. V kanceláři mám na celé zemi položený koberec, aby místnost působila útulněji.

Nicméně po jednom jarním období jsem zjistila, že když svítí do kanceláře sluníčko, tak jsou výrazně vidět vyšlapané a špinavé cestičky, a že podlaha, respektive koberec, nutně potřebuje změnu. Tak jsem vybírala mezi dvěma variantami – koupit nový koberec. Což představovalo vyklidit celou kancelář, zaplatit pracovníka ,který odpojí a opět zapojí veškerou IT techniku, nebo nechat koberec vyčistit.

Jelikož…

Jelikož první varianta se mi zdála dost složitá a časově náročná, zvolila jsem druhou variantu a nechala koberec vyčistit. Na internetu mě mezi několika firmami a vyhledáváním a  v sekci Koberce, Praha 9, čištění, zaujala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. , a to zejména proto, že měli velmi dobré recenze a lidé si je dosti chválili. Tato firma mě mimojiné zaujala také proto, že nabízela i jiné služby – mytí a voskování podlah, čištění a mytí oken, odstranění plísní a graffiti a hlavně právě čištění koberců, které se mi v ten moment hodilo nejvíce.

Sice jsem s firmou zkušenosti neměla, ale recenze byly dobré, tak jsem vytočila jejich číslo a se vším se domluvila. Nabídli mi termín do týdne a ten den, co jsem jim volala, jsem měla v mailu návrh zakázky. Což jsem velice ocenila. Protože jsem alespoň tušila, s čím počítat. Koberec perfektně vyčistili velkým kotoučovým strojem , kterým koberec kartáčovali za použití speciální chemikálie. Po této „procedůře“ koberec dostal výraznější barvy, celou místnost čištění  provonělo a kancelář vypadala ještě útulněji než kdy předtím.

A to…

A to vše  podle mého za dobrou cenu. S tou dobrou cenou by se mnou možná někdo nesouhlasil – je pravda, že nejsou nejlevnější, ale na druhou stranu odvádí vynikající práci a koberce vydržel čistý opravdu dlouho. Takže se to z mého hlediska vyplatí i finančně, když vezmu, jak dlouho mi koberec vydržel čistý. Navíc vše dělají opravdu kvalitně, takže jeho údržba je potom snažší.

Navíc co se týče samotného úklidu, zaměstnanci A SERVIS LIPKA, jsou velmi milí a ochotní, domluva s nimi je perfektní. Proto je mám do budoucna v seznamu jako další osvědčenou firmu, na kterou se budu obracet. Takže pokud potřebujete od někoho vyčistit koberec, tak teď už víte, na koho se obrátit. Navíc je skvělé, že své služby nabízejí po celé České republice, přijmou i zakázku  z  menšího města.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *