Mytí, voskování podlah

Konzervace a hloubkové čištění podlah. Voskování, impregnace  Brno

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plavoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně a také byste nad tím mohli strávit opravdu hodně času a bylo by vám to stejně k ničemu.

Ale nezoufejte. Protože přece jen existují metody, aby vaše podlaha byla dokonale čistá. Ale jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí Mytí, voskování podlah.  A potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Firma A SERVIS LIPKA, má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. Já doma potřebovala vyčistit podlahu v obývacím pokoji, kterou se nám povedlo zašpinit od sýrového fondue.

A to…

A to prostě nešlo vyčistit, ať jsem zkoušela cokoli. Proto jsem se obrátila na tuto firmu a nedám na ni dopustit. A jejich vosk je taky pecka. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy.

Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Navíc…

Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Já jsem s nimi byla maximálně spokojená a na jinou firmu bych se už určitě neobracela, protože tady mám zajištěnou kvalitu po všech stranách a ve výsledku i za rozumné peníze. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. K ostatním věcem v domě byli velice opatrní, aby při čištění nic nezničili nebo nezpůsobili jakoukoli škodu.

Takže za sebe opravdu vřele doporučuji, pokud potřebujete vyčistit podlahu, tak jedině u A SERVIS LIPKA, s.r.o. Jejich služby navíc realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že jsou skutečně žádaní. A nabízí i celou řadu služeb, takže doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Jsem si jistá, že i ty ostatní budou stejně tak kvalitní jako jejich čištění podlah.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *