Praha 10, koberce, čištění

Jak čistit koberce? Dezinfekce, drhnutí, tlakové sání koberců Praha 10

Vždy…

Vždy, když mě bolí v krku, kloktám švédské kapky.Tentokráte jsem ještě měla vysoké teploty a vůbec jsem se necítila dobře. Byla jsem malátná, všechno mě bolelo. Vzala jsem si prášek na snížení teploty, lahvičku se švédskými  kapky a šla do koupelny se vykloktat. Jak jsem šla do koupelny, zavrávorala jsem a podařilo se mi lahvičku s kapkami upustit. A co čert nechtěl, právě na koberec. Kapky jsem vytřela do papírové utěrky a šla si lehnout s tím, že to za chvíli vyčistím. Usla jsem a když  jsem se cítila lépe, šla jsem koberec vyčistit, ale ouha. Žádný čisticí prostředek, který jsem měla doma, nezabral.  Vůbec mě nenapadlo, že kapky tak v krátké době, než mi klesne teplota, zůstanou tak „zažrané“ v koberci. Ať jsem se snažila sebevíc  žádný dostupný čisticí prostředek nezabral. Neustálým čištěním jsem skvrnu  spíše rozmazala.

Byla jsem z toho nešťastná…

Byla jsem z toho nešťastná, protože pořizovat si nový koberec je nejen nákladná věc, ale také je to pro mě spojené se sháněním někoho, kdo starý koberec odveze a nový doveze a položí . Celé je to záležitost na několik dnů. A tak jsem si postěžovala mladé sousedce, a ta se mi nabídla, že se podívá na internetu , zda by nešel koberec vyčistit. Vybrala pro mě firmu, která měla dobré reference. Jsem ráda, že mi vybrala úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., /   Praha 10, koberce, čištění.  Jsem velice spokojená, protože za přijatelnou cenu koberec perfektně vyčistili strojovou kotoučovou metodou, navíc za použití speciální chemikálie. Právě díky strojové kotoučové metodě máte jistotu, jak mi řekl jeden ze zaměstnanců, bude koberec krásně čistý a nezůstanou stopy po znečištění. Odstranili mou skvrnu, koberec dostal celkově výraznější barvy, celý byt se provoněl. Od doby, kdy jsem nechala koberec vyčistit, nemusím vynakládat takové úsilí s úklidem,snadněji  se udržuje a pořád vypadá moc hezky, jako nový. Ještě mi navíc tímto odpadla starost s odvozem starého koberce, dovozem a pokládkou nového.

 

Zaměstnanci…

Zaměstnanci byli milí a vstřícní, což není v dnešní době tak samozřejmé. Firma mi nabídla mimo čištění koberců také i mytí a voskování podlah, čištění a mytí oken. Vzhledem ke svému věku ráda využiji i výpomoc při mytí oken, tuto činnost již ve svém věku těžko zvládám a nechám si vyčistit své oblíbené postarší čalouněné křeslo, na nové bych si těžko zvykala. Zaměstnanci této firmy jsou opravdu moc vstřícní a ochotní, je s nimi vynikající domluva. Pro jejich kvalitní práci bych tak chtěla všem tuto firmu a jejich služby doporučit. Své služby nabízejí po celé České republice, přijmou i zakázku z  menšího města, což dnes taky není úplně obvyklé.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *