umývanie okien vo výške

Umývanie výkladov, čistenie, umývanie strešné okien, átrií, skleníkov, zimných záhrad, výťahov, lodžií. Výškové práce Bratislava

V našom kníhkupectve máme veľký výklad, kde máme vždy vystavené všelijaké knihy, hlavne novinky a bestsellery. Ale keďže je v rušnej ulici centra, kde prechádza aj veľa áut, tak je výklad stále špinavý. Síce sa ju snažíme pravidelne čistiť, ale máme pocit, že aj po umytí to nie je ono, pôsobí matne a neleskne sa. A sú na nej aj šmuhy. Takže sme usúdili, že bude načase prenechať to radšej odborníkom. A tými sú pre nás zamestnanci z A SERVIS LIPKA, s.r.o.Výškové umývanie okien.

výškové práce umývanie okien

Na výkladoch je naozaj vidieť, že ich pracovníci sú odborne zaškolení, a odvádzajú tak len kvalitnú prácu. Ďalej nám aj z našich výkladov bez akéhokoľvek poškodenia odstránili fólie a výlepy, takže okná nie sú poškriabané. Sú krásne čistá a naleštené, hneď to vyzerá úplne inak a knihy sú v nich oveľa lepšie vidieť. Síce bolo vidieť aj predtým, to samozrejme, ale teraz je to z estetického hľadiska oveľa, ale oveľa lepšie.

Po umytí výkladu…

Po umytí výkladu na ňu naniesli – VSP, ktorý má ochranný účinok proti špine a vode, takže sa výklad potom sa už toľko nešpiní, čo je pre nás hotový zázrak. S touto firmou a jej službou umývanie okien Bratislava  sme veľmi spokojní a môžeme ju viac než vrelo odporučiť aj ostatným ľuďom, ktorí hľadajú nejakú upratovaciu spoločnosť na umývanie okien. Je to veľmi kvalitná a hlavne dobre komunikatívne firma.

Zamestnanci z A SERVIS sú schopní sa bez problémov prispôsobiť našim požiadavkám a ceny ich služieb nie sú také, aby to vyzeralo ako vyhodené peniaze. Je síce o niečo vyššia cena, ale rozhodne sa to oplatí. Je to drahšie, ale nie vyložene predražené.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *