ako zlikvidovať pleseň

Natrvalo zlikvidovať plesne znamená zlikvidovať aj ich príčinu. Čistenie plesní Trenčín

Presťahovali sme sa s rodinou do nového domu, a ako náhle sa ochladilo, začali sa rosiť okná a na stene nad oknami a zboku sa vytvárala pleseň. Zo začiatku sme sa s tým snažili vyporiadať sami vymýšľali a skúšali sme ako zlikvidovať pleseň, ale nepodarilo sa nám to. Preto sme zavolali do spoločnosti, ktorá sa odstraňovaním plesní zaoberá. Prišli k nám, niečo nám na stenu nastriekali, pleseň po chvíľke zmizla, my sme im poďakovali, zaplatili a rozlúčili sa s nimi. ako zlikvidovať pleseň

odstránenie plesní z betónuodstránenie plesní z tehál

Asi po týždni…

Asi po týždni tu ale bola pleseň zase. Firme sme volali a pýtali sa, ako je to možné. Povedali nám, že to sa stáva, keď máme doma vlhko a nezabránime tomu. Oni svoju úlohu splnili, pleseň zlikvidovali a je na nás, aby sme odstránili aj zdroj vlhkosti, tým sa oni nezaoberajú. Nechápem, prečo nám to nepovedali hneď.

Keď mi brat hovoril o firme, ktorá u nich doma likvidovala plesne a zo všetkého najskôr pátrala po príčine ich vzniku, vedela som, že to bude konečne niekto, kto nám naozaj pomôže. Bola to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o.

ochrana pred plesnemiprotiplesnová ochrana

Aj u nás sa najprv…

Aj u nás sa najprv začalo s hľadaním tepelných mostov a možných príčin vysokej vlhkosti. Zistilo sa, že vlhkosť sa vytvára kvôli nášmu pobytu v dome, pretože sme vnútri sušili bielizeň, umývali riad, varili jedlo, sprchovali sa a dýchali. Všetkým tým sme vytvárali veľké množstvo vodných pár, ktoré sa nestíhali odvetrať a namiesto toho kondenzovali na stenách. Preto bolo zo všetkého najdôležitejšie, aby sme poriadne vetral. Zaobstarali sme si merač vlhkosti a zistili sme, že vďaka vetranie sa vlhkosť v byte naozaj znížila. ako zlikvidovať pleseň

A SERVIS nám potom pomohol odstrániť plesne zo stien a ako preventívne opatrenie na ne naniesol LSG náter schopný zabrániť prestupovanie vlhkosti do múrov. Vtedy sme naposledy videli pleseň v našom byte, od tej doby už sa neobjavila.

rady ako odstrániť

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *