čištění podlah v nemocnicích

Čištění podlah je dobré svěřit kotoučové strojové metodě

čištění podlah strojovou metodou ceníkPracuji jako soukromá psycholožka a mám ordinaci v  bytě, kde jsme celkem čtyři. Pravidelně se střídáme a máme hodně pacientů, po kterých nevyžadujeme přezouvání. A podle toho také začaly po nějaké době naše podlahy vypadat. A protože ten byt je náš a není pronajatý, tak se o jeho údržbu staráme úplně sami. čištění podlah moderními stroji

 

A tak jsme s kolegy usoudili, že je načase, abychom si ji nechali vyčistit.  Ale nikdo z nás s tím neměl žádné zkušenosti, takže jsme nevěděli, na koho se máme obrátit. Takže jsme si všichni sedli k internetu a hledali nějakou firmu, která by se nám zamlouvala. A netrvalo to dlouho a našli jsme webové stránky firmy A SERVIS LIPKA. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita. Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění.

 

Fajn bylo, že jim nedělalo problém přijít až večer, protože jsme kvůli tomu nechtěli uzavřít ordinaci a přijít tak o naše pacienty, protože v něterých případech je nutná pomoc, kterou není dobré odkládat. Zaměstnanci působili hodně odborně a profesionálně, takže se mi docela ulevilo a měl jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance.

 

 

Na čištění měli takový velký kotoučový stroj…čištění podlah strojovou metodou

 

Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i ščištění podlah moderními strojietrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat. Aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt. Což ocenila především jedna kolegyně, která si libuje v nošení vysokých podpatků. A už několikrát na podlaze málem uklouzla a spadla. Díky jejich celkové práci byla podlaha nádherně vyčištěná a i dokonce jeden z našich klientů se nás ptal, jestli jsme si nechali udělat novou podlahu. Když zjistil, že je jen vyčištěná, okamžitě si na A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění podlah Praha od nás vzal kontakt.

 

Dozvěděla jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěla všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a já i kolegové si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Je na ně opravdu spolehnutí a já je tak mohu všem opravdu jen doporučit, protože využitím jejich služeb určitě nešlápnete vedle. Naopak, bude to trefa do černého.

 

čištění podlah Praha

čištění podlah Praha

strojové čištění podlah Praha

jak umývat podlahy Praha 1

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *