odstraňování graffiti

Jak vyzrát na sprejery, kteří se k vám rádi vracejí?

Poslední dobou jsem měla pocit, že sprejeři jsou všude kolem nás. Neustále jsem viděla jednu posprejovanou stěnu vedle druhé a bylo jedno, o jaké budovy šlo: staré, nové, soukromé, obecní, historické – všechno to bylo ocejchováno těmi pouličními vandaly. Nikomu se to nelíbilo, ale nikdo s tím nemohl nic nadělat. Jen jsme se každý mohli jednotlivě pustit do čištění zdí, a potom jsme mohli už jen doufat, že se sprejeři nevrátí, ať tu práci neděláme zbytečně.

Graffiti ve spáráchPosprejované zdi na doměJak se zbavit vandalismu

Mě to všechno postihlo dvakrát…

Mě to všechno postihlo dvakrát – jednou na zdi mého obchůdku a podruhé na stěně domu, ve kterém mám pronajatý byt. Co se týče našeho domu, dlouho se s graffiti nic nedělo, ale protože to bylo na majiteli domu, a ne na nás – nájemnících, neměli jsme do toho co mluvit. Mezitím jsem se pustila do čištění stěny obchůdku, moc úspěšná jsem nebyla, poškodila jsem původní nátěr a graffiti stejně zcela nezmizelo, ale bylo to lepší. Natřela jsem stěnu znovu a vypadalo to skoro dobře.

Jakým způsobem odstranit graffitČističe na posprejovanou zeďJak odstranit účinné spreje

Jenomže mé úsilí bylo brzy zhaceno…

Jenomže mé úsilí bylo brzy zhaceno. Sprejeři si můj obchůdek očividně oblíbili, protože se k němu vrátili. Tentokrát už jsem ale věděla, co dělat. Majitel bytového domu se totiž mezitím rozhoupal a zahájil spolupráci s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nejenže graffiti z domu odstranila, ale nanesla na zeď i ochranou antigraffitovou vrstvu. Nechala jsem se tím inspirovat i pro svůj obchůdek, kam jsem firmu, odstraňování graffiti Brno pozvala.

Čištění sprejů ze zídkyČím se dá předejít sprejerůmJak vyčistit fasádu od sprejů

Krása a vtip…

Krása a vtip antigraffitové ochrany je v tom, že jakmile ošetřenou stěnu někdo posprejuje, stačí přivolat A SERVIS, ten podle dohody nejpozději do dvou týdnů přijede a bez potíží a rychle graffiti odstraní a obnoví ochranný nátěr, vy se nemusíte vůbec namáhat a jste i nadále chránění, takže jediné, co musíte, je všimnout si posprejované zdi a dát o tom vědět firmě.

IVA

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *