Jak odstranit plíseň

Potřebujete poradit, jak odstranit plíseň?

Zdravím, rozhodla jsem se, že napíšu o své velice pozitivní zkušenosti s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., u které jsme využili její službu odstraňování a likvidace plísní Praha. Měla jsem potíže s tím jak odstranit plíseň a že se nám uvnitř domu začala tvořit plíseň. Dlouho mě to trápilo, protože jsme se to snažili vyčistit, jenže nikdy se nám to nepodařilo. Jednou tedy ano, jenže plíseň byla za nedlouho zpátky, takže to ve výsledku bylo stejné, Jako bychom ji nevyčistili.

Máte doma plíseň? Jak se jí zbavit?Plísně na stěně a vliv na zdraví

Navíc jsme za přípravky proti plísním a podobně utratili…

Navíc jsme za přípravky proti plísním a podobně utratili už hromadu peněz. A bylo to k ničemu. Takže bylo potřeba vymyslet něco jiného. Bylo třeba obrátit se na specialisty. Takže jsem si sedla k internetu a hledala nějakou firmu, která by se o to postarala. A nejlepší dojem a mě udělala právě firma A SERVIS LIPKA, kde už jen její samotné webové stránky vykazovaly jistou odbornost. Dočetla jsem se na nich, že jejich nátěr LSG proti plísním funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Jak odstranit nebezpečné plísněPřípravek proti plísním bez chlóru

V praxi to znamená, že na takto ošetřeném povrchu nemají plísně jak přežít. A od té doby, co nám zaměstnanci této firmy plíseň odstranili a natřeli tímto nátěrem, máme od plísně opravdu klid, proto ji mohu všem jedině doporučit. Zpětně si říkám, proč jsme se na ně neobrátili dříve. Protože jsme si s tím koloběhem odstraňování na vlastní pěst mohli ušetřit hromadu práce a peněz k tomu. Jak odstranit plíseň.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *