Jak odstranit plíseň

Poptáváte firmu na odstranění plísně? Vyzkoušejte „Odstraňování plísní Pardubice“

Úklidových firem je na trhu spousta a je mnohdy těžké si vybrat. Proto bych chtěla všem moc doporučit firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., se kterou jsem strašně spokojená. Protože odvedli opravdu velký kus dobré práce. Tuto firmu jsem našla na webu, když jsem hledala nějakou firmu na odstranění plísně v Pardubicích. Protože mi sami jsme si s problémem jak odstranit plíseň už nedokázali poradit. Domluvila jsem si s nimi termín, dohodla na ceně, a pak už jen čekala na den D. Kdy plíseň ze zdi konečně zmizí, protože už jsme se na to nemohli dívat.

Plísně na stěně a cena za jejich odstraněníBílá plíseň na stěně

Všechno perfektně očistili…

Všechno perfektně očistili a pak zatřeli barvou, která mi zbyla z někdejšího malování. Bylo to až neuvěřitelné, jak si s tím krásně poradili, a není ani skoro poznat místa, kde se dělala oprava zdiva. Poté použili protiplísňový nátěr LSG, který by měl vydržet několik let, takže se tím už nemusím pěkně dlouho zabývat. Navíc jsem se dozvěděla užitečné informace, jak plíseň vlastně může vzniknout. Platí zásada, že mezi jednotlivými místnostmi by neměl být teplotní rozdíl vyšší, jak 4 oC. Mohlo by totiž docházet ke kondenzaci vzdušné vlhkosti teplého vzduchu na chladném v místnosti, kde máte větší zimu.

Plíseň v domácnosti: postup, jak se jí účinně zbavitJak odstranit nebezpečné plísně

A kde je vlhko, tak je i plíseň. Jsem velmi ráda, že jsem tuto firmu poznala a jejich službu odstranění plísní, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG Praha.  Proto svou zkušenost předávám dále a všem tuto úklidovou společnost doporučuji. Jejich ceny mi navíc připadají velice slušné, když vezmu v potaz, jak skvělou práci odvádějí, takže se nemusíte bát, že by to byly zbytečně vyhozené peníze.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *