Čištění fasády Praha

Žádná levná řešení už nepomáhala

Ve městě vlastním obchod s látkami, kde seženete opravdu jakoukoliv látku vás napadne. Máme široký výběr a jsme také ochotni vždy dobře poradit. Jenže jsme se setkali s velmi nepříjemnou věc, která nám mohla odradit naše zákazníky. Na fasádě obchodu s látkami se objevila plíseň.

Nejdříve jsem to moc neřešila, protože plíseň byla jen na spodku fasády a byla vážně malinkatá. Ale než jsem se nadála, tak se plíseň celkem rozrostla. To už bylo moc vidět i na dálku. Musela jsem najít nějaké řešení. Jenže žádné postřiky, které jsem koupila, nepomáhaly. Byla jsem akorát naštvaná, že jsem za ně vyhodila peníze a nic, žádná změna.

Takže…

Takže jsem našla na internetu několik firem, které nabízely odstranění plísně z fasády. Ale jen jedna byla nejlepší. Nabízela nejlepší služby a všichni klienti s ní byli moc spokojení. Přečetla jsem na ně hned několik recenzí a všechny byly pozitivní. Jedná se o Čištění fasády Praha. Ti si s plísní poradili za několik málo hodin. Na fasádě nebylo po jejich zásahu poznat, že se tam někde objevila plíseň. Vše bylo dokonale vyčištěné a jako nové.

Pracovníci nejdříve začali mechanickým a chemickým čištěním fasády, k čemuž využili tlakovou vodou s čistící chemií. Ta celou fasádu udrží v dobrém stavu, že ani není nutné, aby firma nějak fasádu přemalovávala. Pak vezmou chemický nástřik, a nakonec na fasádu nanesou protiplísňový nátěr LSG. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let.

Firma…

Firma nátěr může dát na skoro všechny povrchy- umakart, keramické obklady, linolea a podobně. Nátěr je tedy velmi účinný a má mnoho výhod- je třeba odolný vůči dešti, sněhu i slunci.  Tohle ale není jediná služba, co firma nabízí. Oni si hravě poradí i s jinou špínou. Firma totiž čistí i koberce, podlahy a myje okna. A věřím, že stejně dokonale jako nám vyčistila fasádu.

Můžete se na ně obrátit, i když potřebujete vyleštit a navoskovat fasády, odstraní polepy z oken a výloh, které dokonale vyleští. Firmu můžu jen a jen doporučit. Protože byli opravdu perfektní a věřím, že lepší firma na úklid není. Myslí, že si je pozvu i k nám domů na čištění koberce. Rovna nedávno jsme grilovali a na jednom místě je skvrna od oleje a nejde dolů. Věřím, že firma si s tím poradí raz dva. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *