Umývání Brno, betonové podlahy

Nemuseli jsme hnout ani prstem

Pokud vlastní hospodu nebo nějaký jiný podnik, tak určitě víte, že udržování podlahy není žádný med. Já vlastním hipsterskou kavárnu, protože tento druh podniků je čím dál více populární a musím říct, že udržování podlahy není nic jednoduchého. Ale rozhodně bych ji nenechal špinavou nebo něco takového. Takže bylo potřeba, abychom se obrátili na nějakou firmu, která by nám s tím mohla pomoci. A nakonec jsme si vybrali Umývání Brno, betonové podlahy. Měla totiž nejlepší reference – všichni je na netu opravdu vychvalovali. A já jejich ochotný přístup mohu jedině potvrdit, protože neměli opravdu jediný problém s tím přijet opravdu pozdě večer. Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používají kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích.

Kyselá…

Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pak vše stačilo pak vše setřít jen vodou a moje podlaha byla zase čistá, byla jsem z toho v úžasu. A kolegyně taky. Dále mi doporučili, abychom si nechaly podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností.

Tento…

Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Takž po dobu jednoho roku mi bude podlahu chránit natolik, že už se takto nezanese a stačí ji pouze klasicky umývat, jako předtím. Tímto bych chtěl všem služby této společnosti doporučit, protože o kvalitách jejích služeb není pochyb. Já si je nemůžu vynachválit a rozhodně jsem se na ně neobrátil naposledy. Protože jsem s nimi byl spokojený ve všech ohledech. Zaměstnanci byli moc milí a ochotní, což se také tak často nevidí. Jedná se skutečně o kvalitní podnik s proškolenými a milými zaměstnanci, kam se budeme určitě rádi vracet. Jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají široké pole působnosti.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *