Čistění oken Brno

Fasády jsou plně chráněné

Na našem zverimexu se před časem objevily graffiti. Nikdo neví, kdo je tam nasprejoval, každopádně to nebylo vůbec hezké a my jsme s tím museli něco dělat, aby nám to neodlákávalo naše zákazníky. Aby k nám přestali chodit třeba kvůli vulgárním nápisům na fasádě, to by bylo hrozné. Tak jsme si najali Čistění oken Brno. Je to úklidová firma, která se realizuje nejen u nás v Česku, ale také v zahraničí jako jsou státy Německo, Rakousko nebo Slovensko. Firma působí na trhu už řadu let a s nečistotami má bohaté a cenné zkušenosti. To ostatně potvrzují i její klienti. Na internetu jsme našli řadu kladných recenzí na jejich služby. Do firmy jsme volali a k našemu překvapení šlo vše tak hladce a rychle. Už druhý den u nás byli pracovníci a dali se od práce.

Mají…

Mají speciální přípravek, kterým graffiti z fasády odsraní. Zbyl tam jen vážně slaboučký stín po těch graffiti. Tento stín pak přemalují fasádní barvou, kterou si předem namíchali. A až pak nanesli ochranný nátěr AGO. Nátěr mi zajistí, že se už graffiti na zdi neobjeví. A kdyby je někdo zase nastříkal, tak tento antigraffiti nátěr vše vyřeší mnohem snadněji, jelikož lze graffiti z povrchu 100 procentně odstranit. Pokud tento nátěr na fasádě chybí, pak je účinnosti odstranění graffiti mezi 60-90 procenty, což je vážně málo.  Dohodli jsme se s nimi proto, že nám celý zverimex přetřou tímto AGO nátěrem. To ale není vše, co firma udělala. Firma má ještě další speciální nátěr, který aplikuje na fasády. Je to Bellizoni, který má za úkol ochranu stávající fasády a znásobit ji tak, že vydrží 6 i více let. Rádi jsme slyšeli, že je ten nátěr tak účinný a odolný.

Pracovníci…

Pracovníci nám také vysvětlili, že včasné odstranění graffiti je nezbytné a že mají ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraňuje, pouliční „umělci“ brzy zjistí, že jejich dílo nemá trvalou platnost. My doufáme, že už se nám vandalové vyhnou, protože jeden takový problém už řešit nechceme. Ale nebýt firmy, nevěděli bychom, co máme dělat. Opravdu nám moc pomohli, protože fasáda zverimexu je zase krásná. Ani my jsme si neodkázali vzpomenout, kde graffiti byly. Nikdo by to nepoznal. Skutečně skvěle odvedená práce.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *