Čištění fasády Praha

Je jedničkou na trhu v boji s nečistotou

S manželem jsme se rozhodli prodat náš rodinný domek a přestěhovat se do menšího, do bytečku. Už na to máme věk, nemáme děti, kteří by dům zdědili a chtěli jsme mít klid od zahrady a neustálých oprav. Problém byl ale v tom, že fasáda domu nevypadala moc hezky. Na některých místech byla plíseň a nečistoty. Takový dům by asi nikdo moc nechtěl a my jsme ho potřebovali prodat rychle, aby nám neutekl náš nový vyhlídnutý byt. Jedna rodina měla zájem, ale pouze pod podmínkou, že necháme spravit fasádu. S tím jsme samozřejmě souhlasili. Jejich nabídka byla nejvyšší a nechtěli jsme o ně přijít. S manželem máme dobré zkušenosti s Čištění fasády Praha. Už několikrát u nás byli a čistili nám koberce nebo umývali okna. To víte, dva staří lidé na celý dům, to je už hrozné a nic nezvládáte. Firmu jsme si pozvali a poprosili je, aby nám oživili fasádu a hezky vyčistili.

Bylo…

Bylo to totiž mnohem levnější než dělat celou novou, a navíc firmě věříme, že výsledek bude dokonalý jako vždy. Tým dojel asi za 3 dny co jsme volali do firmy. Dali se hned po příjezdu do práce a bylo hned na první pohled vidět, že mají s čištěním fasád mnoho zkušeností. Na čištění fasády od plísně mají jasný postup. Nejprve jde na řadu mechanické a chemické čištění fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu. Fasáda je dokonce i jednotně barevná a není potřeba obnovovat fasádní výmalbu. Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG. Nátěr je velice účinný a odolný.

Po….

Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Nátěr lze aplikovat nejen na fasády domu, ale také na dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Na nátěru je také ideální to, že je odolný vůči UV záření a lze ho aplikovat i na vnitřní prostory. Všude tam, kde je nátěr, nemají bakterie, sinice, plíseň a další nečistoty šanci se vytvořit ani přežít. Když pracovníci s prací skončili, tak se fasáda rapidně lišila od té původní. Byla skutečně dokonale čistá, bez jediné skvrnky a plísně. S klidným srdcem jsme mohli dům předat novým majitelům, protože jsme věděli, že nyní je vše v pořádku. Firmě moc děkujeme, opět. Opět jsme byli spokojeni.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *