Čištění fasády Ostrava

Čisté fasády bez jediné plísně

Plísně jsou jediný problém, který trápí naše kino ve městě. Už jsme byli bezradní a nevěděli, co dělat. Plísně se pořád vracely, i když jsme na fasádu nastříkali všemožné postřiky a desinfekce. Takže jsme museli zasáhnout trochu jinak a pozvali jsme si na tento problém profesionály. Na internetu jsme si našli Čištění fasády Ostrava, která měla nejvíce pozitivních recenzí. A udělali jsme dobře, protože firma si poradila s plísní opravdu rychle. Co jsme nezvládli za několik měsíců, zvládla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. všechno za pár hodin. Po telefonu jsme si zarezervovali termín a přesně na čas před kino přijel tým pracovníků. Obhlédli si škody a dali se hned do práce. Jejich přístup a prostředky jsou dokonalé.

odstranění plísně z betonuodstranění plísně z cihelochrana před plísní

Nejprve jde na řadu…čištění fasády Ostrava

Nejprve jde na řadu mechanické a chemické čištění fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu. Fasáda je dokonce i jednotně barevná a není potřeba obnovovat fasádní výmalbu. Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG. Nátěr je velice účinný a odolný. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Nátěr lze aplikovat nejen na fasády domu, ale také na dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Nátěr je také odolný vůči UV záření, takže se nemusíte obávat, když na vaši fasádu svítí celý den slunce. Záruka na něj je 2 roky a pracovníci říkali, že vydrží 6 až 10 let.

protiplísňová ochrana ochranaochrana všech povrchůrady jak odstranit plíseň

Jsme nadšení, že…

Jsme nadšení, že podobný problém nebudeme muset řešit za pár měsíců. Důležité je hlavně to, že nám nebude plíseň odhánět zákazníky v kině. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Když jsme se šli podívat na divadlo po jejich práci, tak jsme nemohli uvěřit vlastním očím. Fasáda byla dokonale čistá a bez jediné skvrnky. To ale není vše, co firma nabízí. Firma se specializuje i na čištění koberců, podlah nebo oken. Zkušený tým pracovníků si dokáže poradit naprosto se vším, s každou špínou a skvrnkou, se kterou bojujete. Díky naší zkušenosti můžeme firmu A SERVIS a její tým doporučit i ostatním, kteří mají problém s plísněmi.

tipy jak odstranit plíseňjak se bránit proti plísnímjak zastavit množení plísní

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *