Jak čistit fasádu od plísně

To je skvělé řešení proti všem vandalům

My v čistírně s oblečením si umíme poradit s téměř veškerými skvrnami. Jsme odborníci na špínu, ale sami jsme si nedokázali pomoci. Někdo nám totiž na fasádě čistírny nasprejoval nějaké nesmysly. To ale vážně vyčistit neumíme. Takže i my jsme potřebovali pomoc od profesionálů, jak čistit fasádu od plísně. Zavolali jsme si firmu. Dostali jsme na ně doporučení od jedné známé, která s nimi byla moc spojená, když jí doma perfektně vyčistili koberec od červeného vína. Přečetli jsme si na internetu mnoho recenzí a každý, kdo s nimi měl nějakou zkušenost, byl nadšený. Tak jsme se pro ně rozhodli i my. Tým postupuje pečlivě, ale rychle a efektivně.

Pracovníci…

Pracovníci nám vysvětlili, že pokud není stěna ošetřena antigraffiti nátěrem, pak se úspěšnost odstranění pohybuje okolo 60 až 90 procent. I když graffiti odstraňují pečlivě, tak i přes to je na některých místech stín, který nelze takto snadno odstranit. Když má klient fasády a strukturované omítky, tak se bohužel musí každý smířit s tím, že se může bohužel odstranit i barva fasády. Postup je takový, že se graffiti pracovníci zeslabí co nejvíce to jde a poté přetřou danou fasádní barvou. Pak nám ještě aplikovali na fasádu antigraffiti nátěr, protože s ním je pak odstranění graffiti snadné a rychlé a úspěšné. A to není vše. Aby byla fasáda dlouze chráněná, tak na ni ještě dají speciální nátěr Bellizoni, který zajistí, že je stávající ochrana nejen zachována. Ale znásobena tak, že její funkčnost vydrží až 6 let i více.  AGO firma natírá na všechny povrchy, ale ne na sklo nebo leštěné kovy.

U…

U hladkých ploch aplikuje firma 3 vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů se musí pro vyšší účinnost a efektivnost natřít 6 až 12 vrstev. Když tým s odstraněním graffiti končil, nemohli jsme ani my určit, kde se graffiti na fasádě naší čistírny nacházely. Fasáda byla naprosto bez chyby, a dokonce vypadala ještě mnohem lépe než kdy před tím. Opravdu jsme byli stejně spokojeni jako všichni lidé, o kterých jsme si v recenzích četli. Pracuje rychle, mají moderní a účinné prostředky a komunikace s nimi je bezproblémová a snadná. Stačí jen zvednout telefon, zavolat do firmy a pak už jen čekáte na to, až bude vše zase jako dřív.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *