Mytí prosklených fasád Brno

Nečistoty už vám nebudou dělat vrásky

Pracuji v botanické zahradě jako správce budovy, respektive dohlížím na vše co se týče úklidu, provozu, administrativy a tak podobně. A měla jsi problémy s naší fasádou. Byla tam totiž nejen špína, ale i plíseň. A tak mi řekl, ať se o to postarám. Ať najdu nějakou firmu, která by se o to postarala. Ale žádnou sem neznala, tak jsme si sedla k internetu a hledala někoho, kdo by se o to postaral. A našla jsem tam firmua ta se o to dokázala postarat. Zavolala jsem jim, domluvila se s nimi na termínu a kalkulaci a ostatních náležitostech. Musím říct, že už jen komunikace s nimi na mě udělala dobrý dojem, protože vše proběhlo velice rychle. A díky jejich nátěru LSG mám od plísní už pokoj. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky. LSG-nátěr proti plísním je nejúčinnější prostředek k trvalé ochraně proti mikrobiálnímu napadení. A díky tomu moje plíseň zmizela. Jedná se o opravdu nejúčinnější prostředek, pomocí kterého můžete nežádoucí plíseň odstranit. A doporučuji, abyste si LGS opatřili i v případě, že zatím problémy s plísněmi nemáte. Protože prakticky na všech zateplených fasádách asi cca po 6 letech se objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní. Které vypadají jako nečistoty a usazený prach.

Tento…

Tento problém spočívá v tom, že na polystyrénu je na mřížce a lepidle, jemně strukturovaná omítka cca 2,5 mm / milimetru/ a to je jeden z hlavních problémů. A proto je lepší si fasádu nechat ochránit tímto nátěrem. A skvělé je, že firma nabízí i celou řadu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Mytí prosklených fasád Brno provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *