Čištění dlažby Plzeň

Vzhled podlahy mi instantně zlepšilo navoskování

Už léta provozuji salón krásy, ve kterém sama stříhám, plus další křeslo pronajímám kamarádce. Pak tam má svůj koutek také manikérka a ve vedlejší místnosti se střídá kosmetička s masérkou podle toho, jak si zrovna nasmlouvají klienty. Vždycky se snažím průběžně do salonu investovat, někdy jsou to investice nutné, jako třeba nové vybudování elektřiny, jindy to jsou takové investice navíc. Dalo by se říci ku prospěchu většího komfortu zákazníků, což byl případ například nových kadeřnických křesel. Jindy se jedná o investice čistě do estetična podniku. Tím jsou různé dekorace, květiny nebo nová výmalba. A já poslední dobou řešila dilema, co s naší podlahou. Myslím tím, do které škatulky zapadá. A podlaha – jedná se o PVC podlahu – je vlastně úplně v pořádku. Bez zjevného poškození, žádné viditelné rýhy ani praskliny. Tudíž mi bylo líto kupovat novou podlahu jen kvůli tomu, že už tak nezáří a neleskne se jako kdysi. A peníze mi vlastně ušetřila jedna ze zákaznic, se kterou jsem se dala do řeči právě o tomto problému.


A…

A ona mi říkala, ať neblázním a novou podlahu určitě nepořizuju, že si stačí tu stávající nechat profesionálně navoskovat. Že si to tak nechala aplikovat v kuchyni s jídelnou a výsledek je prý fantastický. Dokonce mi dala kontakt na tu firmu, která jí takto perfektně odvedla práci. Jedná se o Čištění dlažby PlzeňA já neváhala a na voskování podlahy jsem si je taky pozvala. A musím se svojí zákaznici jen souhlasit. Výsledek je prostě famózní. Takže díky mé milé zákazníci, a hlavně díky skvělému A SERVISU, jsem ušetřila spoustu peněz za novou podlahu. Tato společnost používá strojové čištění, konkrétně metodu kotoučového stroje. Jedná se v současnosti o tu nejmodernější a nejúčinnější metodu, jelikož v sobě proporčně kombinuje účinnost a šetrnost. Samotná práce, když se pracovníci dali do díla, probíhala tak, že podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čisticí chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.


Poté…

Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se jednoduše neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali už jen doschnout. Na takto kvalitně vyčištěnou podlahu se už mohl aplikovat vosk. Voskování, které pracovníci odborně nazývali jako fluataci, provádí velmi kvalitním německým voskem. Vosk funguje v podstatě jako povlak. Jedná se o průmyslový polymer, který úplně zatáhne podlahu a chrání její povrch před poškrábáním i znečištěním. Voskem je chráněna i hlubší struktura podlahy. Jakákoliv špína pak zůstává jen na povrchu vosku, tudíž nedojde k trvalému poškození PVC podlahy. Vosk jako povlak nedovoluje průnik vodní páry, což je ale u PVC lichá potřeba. Vosk je vedle praktických důvodů ale také ryze estetickou záležitostí. Jelikož vzhled podlahy jednoduše a instantně vylepší. Podlaha je velmi lesklá až s efektem mokrého vzhledu, což působí velmi dobře, jelikož skvěle odráží světlo.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *