koberce tepování Praha

Uvažujete o úklidové firmě na čištění koberců?

Se dvěma kolegy máme pronajatou společnou kancelář, kde pracujeme jako projektoví inženýři. V kanceláří trávíme veškerou pracovní dobu, víceméně se tu i stravujeme, do restaurace to máme daleko, tak si necháváme většinou oběd dovést. Já jako jediná žena tu provádím běžný úklid a již několikrát jsem navrhovala, abychom do kanceláře zakoupili nový koberec. Co si budeme říkat, občas se někomu podaří vylít káva na koberec, jsou tu viditelná vyšlapá místa.

Vždy byl můj návrh zavržen s dovětkem, že je to ještě dobré. Nemám ráda neútulné prostředí a taky naše kancelář nevypadala reprerentativně. Náhoda tomu chtěla, že moji kolegové byli nuceni být pár dní mimo kancelář. Využila jsem situace a řekla si, že aspoň zajistím profesionální uklid. Sedla jsem k počítači, vybrala pár firem a obvolávala je, která má volný termín. Byla doba dovolených, mnoho firem neměla volné kapacity.

Když…

Když jsem se dovolala na  firmu koberce tepování Praha, termín do týdne pro ně nebyl problém. Je to velká prosperující firma s velmi kvalitním zázemím s odborně zdatnými pracovníky, vybavená nejmodernějšími stroji a kvalitními čistícími přípravky. Tato firma nabízí svým zákazníkům řadu úklidových služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah.

Provádí také mytí, čištění čalounění, leštění oken, čistí i rolety, lamely a markýzy. Koberce firma čistí kotoučovou metodou, která slibovala dokonale vyčištěné koberce, které budou vypadat jako nové. V domluvenou hodinu se dostavil pracovník firmy a hned se pustil do práce. Nanesl čistící tekutinu na celou plochu koberce,  pak ji začal pomocí těžkého kotoučového stroje vpravovat do koberce s hustým kartáčem.

Po…

Po vyčištění koberce pustil vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu zbývající pěnu odsál pryč. Tato metoda  funguje na principu, kdy se pomocí těžkého kotoučového stroje zanese účinná chemie do hlubších struktur koberce a nechá se dostatečně dlouho působit. Koberec se následně opět rozkartáčuje, aby se vše dostalo na povrch a na závěr se vše vysaje výkonným třímotorovým vysavačem, tak jak jsem to sama viděla na vlastní oči.

Tato metoda je vhodná pro všechny druhy koberců  a je skutečně účinná. Po odchodu pracovníka koberec vypadal jako nový. Dokonce ani kolegové mi nechtěli věřit, že jsem ho nechala jen vyčistit. Nakonec byli s výsledkem tak spokojení, že si oba objednali firmu na mytí podlah k nim domů. A i já sama určitě některou z dalších nabízených služeb úklidové firmy využiji. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *