impregnace podlah

Poradí si opravdu s jakoukoli podlahou

Pracuji ve zmrzlinárně a už delší dobu jsem si všímala, že naše podlaha je už na tom fakt blbě. Byla špinavá, flekatá. A to na kráse vašeho podniku rozhodně nepřidá. Hezký interiér je pro gastronomické podniky opravdu důležitý, protože je to věc, která dokáže odradit zákazníky. A o takovou špatnou reklamu přece nestojí nikdo. Leda masochista. A tak jsem se rozhodla s tím něco udělat. Ale bylo my jasné, že my to nevyčistíme, že na to bude potřeba nějaká úklidová firma. Tak bylo potřeba se po nějaké poohlédnout na internetu. A po přečtení několika fór jsem narazila na úklidovou firmu, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy.

Byla…

Byla to samá pozitivní recenze, ani jedna špatná. A navíc jsem tak zjistila, že nabízí i celou řadu dalších služeb, tak jsem usoudila, že budou opravdu dobří, když toho tolik nabízejí a je po nich taková poptávka. Takže jsem jim zavolala a domluvila se s nimi na termínu a tak podobně. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojená. Zaměstnanci předvedli precizní impregnace podlah a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, což jsem nemohla odmítnout, když jsem s nimi byla tak moc spokojená. Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, který se hodí, protože nerada chodím v papučích a ponožkách to prostě někdy na podlaze podkluzuje.

Za…

Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Dále bych chtěl také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. To je jeden z dalších faktorů, proč tuto firmu musím doporučit, protože s tak ochotným a profesionálním přístupem jsem se dosud nesetkala a rozhodně si zaslouží být oceněn. Jejich služby navíc realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají pravdu široké pole působnosti. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Nabízí toho totiž opravdu hodně. Například čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A to vše za slušnou cenu. Z hlediska poměru cena výkon je to skutečně vynikající firma, kterou moc doporučujeme.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *