lité stěrky čištění

Spolu se strojovým čištěním a voskováním bude vaše podlaha v perfektním stavu

Před nějakou dobou se nám povedlo doma udělat opravdu dobrou koupi – povedlo se nám koupit byt za opravdu hodně výhodnou cenu. A protože bydlíme v domě, tak jsme ho chtěli pronajímat. Jenže je pravda, že předtím bylo potřeba ho pořádně opravit. A tak jsme postupně všechno dělali, až došla řada i na podlahu. A bylo nám jasné, že toto my nevyčistíme, hlavně už i potom, kolik nepořádku nadělali řemeslníci. Shodli jsme se, že nejlepším řešení bude si na to najmout nějakou úklidovou firmu. Takže jsme začali hledat na internetu úklidovou firmu, která by se o to postarala.  A po přečtení mnoha recenzí na lité stěrky čištění jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu, protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Samá kladná, lidi je opravdu vychvalovali. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu. Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce.

Musím…

Musím uznat, že podlaha najednou prokoukla a byla opravdu krásná. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

Bylo…

Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. Příště se jim ozveme znovu, protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku. Navíc díky jejich navoskování podlahy nejenom že dochází k prodloužení životnosti podlahy, ale také se potom lépe udržuje. Je totiž hydrofobní, takže odpuzuje veškerou vodu, špínu a podobně. A proto na ni nedáme dopustit.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *