betonové podlahy mytí

Pokud potřebujete vyčistit podlahu a nevíte si s tím rady, vyzkoušejte strojové čištění

Hledáte někoho dobrého na čištění podlah? V tom případě bych pro vás měl tip. Jde o úklidovou firmu. Jsem vedoucím provozu pivovaru a už delší dobu, jsme si říkali, že podlaha je na tom opravdu zle. Byla špinavá, ulepená a zkrátka na tom byla hrozně. A taky nám bylo jasné, že náš úklidový personál toto vyčistit nedokáže. Tak jsme hledali někoho, kdo by se o to postaral. Jenže jsme žádnou firmu neznali, tak jsme hledali hlavně na internetu. A právě jsme našli firmu. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měl i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze.  Kontaktoval jsem je a vysvětlil jim, co požaduji.

Domluvili…

Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za necelý týden přijeli do naše pivovaru vyčistit všechny prostory. A jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Což se v práci jako je ta naše rozhodně hodí, protože to máte fleky na podlaze hned. A skvělý je i ten vosk. Díky němu podlaha už tolik neklouže a věřte mi, že v prostředí, jako je to naše, je to velice důležité. Mohlo být dojít nejenom k rozbití, ale i k nějaké nehodě. Tímto bych chtěl jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ.

Jejich…

Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Opravdu nás nenapadá nic, co bychom jim mohli vytknout. Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu. Nabízejí i celou řadu dalších služeb, takže pokud poptáváte i něco jiného, tak stejně navrhuji podívat se na jejich stránky, protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. A své betonové podlahy mytí realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže se neváhejte na ně obrátit, ať už jste odkudkoli. Určitě s nimi budete spokojeni tak jako my. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky.  Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *