voskování podlah

Pokud potřebujete vyčistit podlahu, spolehněte se na nás

V naší firmě nabízíme svým zákazníkům řadu úklidových služeb jako je například čištění podlah. Odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťujeme i  postavební úklid či úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše hloubkové strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, díky kterému dosahujeme skutečně hloubkového čištění.

Postupujeme…

Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Jednou z našich posledních zakázek bylo voskování podlah v domácnosti, kde si manželé předělávali obývák, a po přestěhování některého nábytku si potom všimli, že podlaha už vypadá zle. A tak si nás najali, abychom se o to postarali. Ten vosk má spoustu dalších výhod a jedním z nich je u protiskluzový efekt.

A…

A také je hydrofobní, takže odpuzuje veškerou vodu a další nečistoty. Tento jednokotoučový stroj využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Našich výsledků však nedosahujeme pouze díky nejlepší dostupné technologii, ale i díky tvrdé práci a profesionalitě našich zaměstnanců. Snažíme se, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni. Cena našich služeb je sice o něco vyšší, ale používáme ty nejkvalitnější technologie a nejkvalitnější čisticí prostředky, a ty samy o sobě jsou velmi drahé. A bez nich skutečně pořádné a kvalitně vyčištěné podlahy nedosáhnete. Proto je strojové čištění skutečně tou nejvýhodnější alternativou. Pro více informací o našich službách se podívejte na naše internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *