čištění koberců Praha

Uvažujete o předvánočním úklidu?

Pracuji jako OSVČ a ke své živnosti mám již delší dobu pronajatou malou kancelář. Sice v kanceláři nebývám každý den, ale čas od času musím v kanceláři uskutečnit pracovní schůzku. Proto si zakládám na tom, aby kancelář působila reprezentativně. Nicméně koberec v mé kanceláři již nevypadal nejlépe. Občas se podařilo někomu vylít čaj nebo kávu, také místa, kudy se chodí nejčastěji byla zašlapaná. A tak jsem se rozhodla, že ho nechám profesionálně vyčistit. Koupě nového koberce, by pro mě představovalo vyklidit celou kancelář, zaplatit pracovníka. Který odpojí a opět zapojí veškerou IT techniku, což nebylo z časových důvodů možné. Na internetu mě mezi několika firmami zaujala čištění koberců Praha .Protože nabízela novou kotoučovou metodu čištění a na její služby byly převážně jen dobré recenze. Na centrále jsem si s nimi bez problémů domluvila termín, který mi vyhovoval. Její pracovními přijeli v dohodnutý čas a bez okolků začali pracovat.

Koberec…

Koberec byl díky jejich práci dokonale vyčištěný, celá kancelář se provoněla. Účinnost a kvalita této technologie, kterou používají, spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť výkonný vysavač užíváný pro odsátí pěny jeho strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled.


Při…

Při čištění extrakční metodou,  která není tak kvalitní, nepůsobí  chemie v hluboké struktuře koberce, zcela u ní chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování. A proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i ne zrovna přitažlivý tvar. Proto je mnohem lepší si připlatit za strojové čištění, protože extrakční čištění pro vás neudělá tu službu, kterou požadujete. Sice něco ušetříte, ale z výsledku budete zklamáni. Zaměstnanci této úklidové firmy byli ohleduplní k vybavení mé kanceláře, navíc velmi milí a příjemní, takže je můžu všem lidem, kteří poptávají službu čištění koberců, jedině doporučit.  Tato firma dále nabízí i čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění čalounění, mytí výloh,fasád a odstraňování grafitů. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu doporučuji se podívat na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *