jak čistit podlahu

Pokud chcete mít krásně čistou podlahu, je dobré si ji nechat zakonzervovat voskem

Chtěl bych napsat pár slov o firmě, kterou jsem objevila přes internet, když jsem četl všechna možná fóra a diskuze na jak čistit podlahu. Tato firma provádí strojové čištění a voskování podlah a čistění kotoučovým strojem, který zaručuje hloubkové její hloubkové čištění. Mně se konkrétně jednalo o čištění podlah v naší prodejně s automobily. Podlaha už nebyla úplně podle našich představ, a to ani když se na ni náš úklidový personál opravdu pečlivě zaměřil.

Řekli, že na to nemají dostatečné prostředky. Což byla pravda, takže jsme jim to nemohli nějak vyčítat. Proto museli přijít na řadu odborníci. Kontaktoval jsem proto lidi a popsala jim můj problém a následně jsme se domluvili na termínu a kalkulaci. Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že firma má velmi spolehlivé a profesionální zaměstnance. Přišli v daném termínu a k věcem, které se v prodejně vyskytovaly, byli velmi opatrní.

Mohu…

Mohu také napsat, že jsou důvěryhodní a vykázali velmi kvalitní přístup k zadané práci. Podlahy vydrhli a vykartáčovali. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích.

Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mi hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů.

Mohla…

Mohla jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk. Navíc mě ujistili, že podlaha nebude kluzká, což je rozhodně velké plus. Tímto bych chtěl všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit, protože jsem s nimi měl výbornou zkušenost a naplnili moje očekávání ve všech směrech. Cena jejich služeb je sice trochu vyšší, ale rozhodně se to vyplatí.

Člověk nemůže očekávat, že taková skutečná kvalita bude jak zadarmo. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a skvěle se s nimi spolupracovalo, takže mě nenapadá nic, na co bych si u nich mohl stěžovat. Já se rozhodně už nikdy na nikoho jiného obracet nebudu. Navíc nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, které určitě taky vyzkouším. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *