čištění linolea

Díky vosku bude vaše podlaha nejenom krásná, ale i bezpečná

Naše maminka si vždycky hodně potrpěla na úklid, vlastně to byl její jediný koníček. Poletovat celý den s prachovkou a kontrolovat, jestli náhodou někde není smítku prachu. Jenže už byla starší a úklid nezvládala tak, jak byla zvyklá. A docela dost si na to stěžovala. Tak jsme se jí snažili pomáhat, ale já i sestra máme vlastní rodiny, tak bylo docela náročné to všechno zvládat. A na stav podlah si stěžovala už opravdu hodně. Tak jsme se rozhodli, že jí na to čištění podlah někoho najmeme. Sice nadávala, že to tak nechce, že nechce u sebe doma cizí lidi, ale nakonec jsme ji přesvědčili, že je to opravdu nejlepší nápad. A tak jsme začali nějakou firmu hledat. Nakonec jsme si vybraly firmu, protože měla nejlepší recenze. Protože nerady jdeme do něčeho, co nemáme vyzkoušené, tak jsme opravdu dlouho ověřovali reference, abychom měly jistotu, že to dobře dopadne.


Lidem…

Lidem jsme vysvětlili naši situaci a řekli, že poptáváme krystalizaci, protože maminka má v domě už poměrně starou mramorovou podlahu, kterou bychom chtěli pořádně vyčistit a zrenovovat. Domluvili jsme s nimi na termínu a nemohli se dočkat, až bude po čištění, protože se na vyčištěnou podlahu máma nakonec opravdu těšila. Vlastně jsme si i trochu nadávali, že jsme něco takového nevymysleli už dřív. Protože jsme si tak mohli dávno ušetřit hromadu práce a hádek k tomu. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý dům a z výsledku jsme byli všichni nadšení, hlavně naše maminka. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění linolea, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout.


Na…

Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc, protože aspoň budeme mít větší jistotu, že maminka na podlaze jen tak neuklouzne. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas. Takže pokud poptáváte úklidovou firmu, která by nabízela skutečně kvalitní čištění koberců, tak vám rozhodně doporučuji tuto firmu. My s nimi byly spokojené v každém ohledu a neměnily bychom, takže není nic, co bychom jim mohly vytknout. Moc je doporučujeme.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *