Impregnacia podlahy

Vycestujte za dobrodružstvom

Pracujem ako recepčná v jednej cestovnej kancelárii a mám na starosti aj dohľad nad upratovaním a nejakú tú administratívu, ktorá sa netýka dojednávania zájazdov. A už dlho sa u nás hovorilo o tom, že by bolo potrebné sa obrátiť na nejakú upratovaciu firmu, ktorá by u nás vyčistila podlahy, pretože už vyzerali vážne hrozne. Síce máme v našom komplexe budovy upratovací tím, ktorý sa stará o všetky priestory, ale aj tak sú podlahy v zlom stave. Ťažko im to zazlievať, nemajú také prostriedky, aby podlaha mohla byť naozaj dobre vyčistená a ani na to nemajú dostatok času, pretože v budove je veľa ďalších podnikov.

Ale bolo treba tie podlahy už naozaj vyčistiť, takže bolo jasno – treba nájsť nejakú upratovaciu firmu. Nakoniec som sa rozhodla, že na to nechám najať upratovaciu firmu. Ale so žiadnou som doteraz nemala žiadne skúsenosti a ani nikto z mojich kolegov, tak som bola odkázaná iba na recenzie na internete. Nechcela som niekoho, bez toho aby som si overila, že odvádza dobrú prácu. A po prečítaní niekoľkých fór, som narazila na upratovaciu firmu, ktorá ponúka strojové čistenie podláh a mala naozaj vynikajúce ohlasy. Voskovanie linolea je tiež jednou z ich služieb. A mala naozaj dobré referencie, tak sme sa zhodli, že to nebude zbytočná investícia. Takže som im zavolala a dohodli sme sa na termíne a finančnom pláne. Nebolo to síce najlacnejšie, ale vsadili sme na to, že sa to oplatí, keď ich všetci toľko vychvaľovali.

Nerobilo im ťažkosti prísť vo večerných hodinách, keď bude kancelária úplne zatvorená, za čo som bola naozaj rada. Ich ochotný prístup sa mi veľmi páčil a s výkonom ich práce som bol nadmieru spokojná. Zamestnanci z predviedli precíznu prácu a po nečistotách nezostali jediná stopa. Ďalej mi odporučili pravidelné čistenie, pretože je tu veľká frekventovanosť osôb a bolo by lepšie ju čistiť každého pol roka. Nijako príliš ma prehovárať nemuseli, vlastne to ani nerobili, pretože som okamžite rada súhlasila, pretože som s nimi bola vo všetkých smeroch veľmi spokojná. A pretože sa mi ich prístup a služba naozaj páčila, začal som využívať aj ich ďalšie služby a to aj pre svoju vlastnú domácnosť. Za mňa môžem túto spoločnosť všetkým jedine odporučiť, pretože upratovacích firiem je veľa a nájsť medzi nimi tú, ktorá skutočne odvedie kvalitnú prácu, nie je ľahké, pretože ich je na trhu veľa. A ich služby realizujú po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku. Pre viac informácií o ich službách vám odporúčam sa pozrieť na ich webové stránky. Som si istá, že z upratovacích služieb tam nájdete všetko, čo by ste mohli potrebovať.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *