Čištění podlah po stavbě

Čistá podlaha je základ každé kuchyně

V úklidové firmě nabízíme celou řadu úklidových služeb a v tomto článku bychom se chtěli věnovat čištění podlah. Naše úklidová firma realizuje strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj. Který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie.

Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou. Aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

Kotoučový…

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem. Který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah. Jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Garantujeme Vám, že naši pracovníci jsou řádně proškoleni. A jedná se o skutečné profesionály. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie.

Pro podlahu je důležité. Aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah.

Jednou…

Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění podlah v jedné domácnosti v kuchyni, kde podlaha už byla poměrně hodně znečištěná. A aby toho nebylo málo, ta se klientům povedlo vyklopit talíř plný koprové omáčky. A v rýhách dřevěné podlahy to bylo pořád viditelné. Klienti už neměli sílu na to to sami čistit, tak se rozhodli využít našich služeb. A pro nás to nebyl žádný problém.

Zaměstnanci se do podlahy popsali podle výše popsaných postupů a vyčistili podlahu tak, aby byla jako nová. Na manželích bylo vidět, že jsou s naší prací velice spokojení. Svým zákazníkům dále nabízíme i celou řadu dalších služeb, jako je čištění koberců, odstraňování graffiti nebo Čištění podlah po stavbě, které realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *