Špinavý koberec

Čistota a príjemné prostredie aj v nemocnici

V naši nemocnici máme o koberce postarané. O čistotu a opakovaný servis sa nám starajú výborní pracovníci. K ich činnostiam patrí aj liate podlahy umývanie.

V kanceláriách a v miestnostiach určených pre liečiace sa deti, máme koberce.

Tu si deti hrajú, majú tu rôzne spoločenské hry a pre starších školákov je zariadená jednotriedka, sem ich pri dlhšom liečení chodí doučovať pani učiteľka, aby pri dlhšej liečbe v škole veľa nepremešká.

Pracovníci si vozia veľmi silné a výkonné stroje, ktoré si poradia aj so akokoľvek zašlým koberci.

Jednak majú stroj s rotačnými kotúčmi, ktoré hlboko do štruktúry vlákna vpracujeme kvalitný čistiaci kozmetiku.

Táto kozmetika ma nielen čistiaci ale aj dezinfekčné účinky. Keď sa povie dezinfekčné, každý si predstaví nepríjemný závan rôznych dezinfekciou, ale môžem všetky ubezpečiť, že používaná kozmetika FLOORWASH príjemne vonia.

Zlikviduje alergény, parazity a vyčistí nečistoty. A čo viac má schopnosť oživiť farebnosť koberca.

Stroj pomocou kotúčov vykefuje nečistotu z vlákna koberca a na rad príde ďalší značkový vysávač, ktorý má za úlohu svojou silou vysať všetku spomínanú nečistotu a vlhkosť.

Tento výkonný vysávač svojou silou koberec prevzdušní a tým sa oživí celkový vzhľad.

Kedysi sme nechávali čistiť koberce klasickou a dnes už zastaranou extrakčnou metódou ktorá nebola taká účinná, preto sme od tejto ustúpili. Túto metódu používa stále ešte dosť firiem a na nízke ceny lákajú svojich zákazníkov.

Naša nemocnica od tejto zastaranej technológii už dávno odstúpila a ak môže tak všade odporúča strojové hĺbkové čistenie, pretože spoločnosť pracuje výhradne s kvalitnými strojmi s kvalitnou čistiacou kozmetikou a všetku prácu odvádza vyškolený personál.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *