cena čistenia kobercov

Renovácia a oživenie kobercov

V byte, kde som pred rokom začala bývať s priateľom, kde sme mali všade koberce, ktoré sme dostali od mojich starých rodičov. A keďže sme boli jedni z prvých našich kamarátov, ktorí sme bývali sami a nemuseli sa podriaďovať rodičom, väčšina stretnutí a večierkov sa konali u nás. A poznáte to, čo večierok, to vždy nejaká nehoda, ktorú v našom prípade najviac odnášali práve koberce. Priateľ navrhoval, že si kúpime plávajúcu podlahu, ale to som nechcela. Tie koberce bol darček od babičky a dedka a mne na nich vážne záležalo.

Pustila som sa preto do pravidelného čistenia, umývala a kefovala ich všetkým možným, ale výsledky stále neboli podľa našich predstáv. Potom priateľa napadlo, že by sme sa mohli obrátiť na nejakú upratovaciu firmu. Našla som síce drahšiu firmu ale s dobrými referenciami na čistenie kobercov a umývanie linolea. Zavolali sme im a prebrali s nimi náš problém, a potom sa s nimi dohodli na cene a termíne. Na moje prekvapenie mohli prísť už o dva dni, za čo som bola rada.

V dohodnutý deň k nám prišli a pustili sa do čistenia. Koberec čistili pomocou kotúčového stroja, ktorý som videla prvýkrát v živote a musím povedať, že dokázal hotové zázraky. Koberec bol ako nový a oveľa lepšie si mi aj potom čistí, keď na koberci zase niečo pristane. Týmto by som chcela túto firmu všetkým odporučiť, pretože z hľadiska pomer cena výkon ide o výbornú firmu, na akú som už dlho nenarazila.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *