Mytí oken

Poradí si, s čím si vy neporadíte.

Naším posláním je edukace lidí. Věnujeme se mimo jiné také pořádáním rekvalifikačních kurzů, kde mohou žadatelé získat odborné znalosti pro výkon vytouženého povolání. Náš záběr je velmi široký a spolupracujeme s lektory z různých oborů. Našimi klienty jsou jednotlivci, ale také skupiny, kterým zaměstnavatel výuku platí. Díky rozsáhlé klientele a z potřeby uspokojit poptávku si musíme pronajímat několik pater v budově.

Vzhledem k tomu, že náš pronajímatel nezajišťuje pravidelné Mytí oken v areálu, museli jsme se o to postarat sami. Máme sice smluvené brigádnice, ale našim palčivým problémem se stala údržba oken.Největším problémem je totiž to, že ne všechna okna jsou snadno otevírat, takže možnost umýt je zvenčí je leckdy nebezpečné. Proto jsme od vedení dostaly úkol, abychom vybraly nějakou úklidovou firmu, která by se o ta okna postarala, protože už to bylo neúnosné.

Škola…

Škola má reprezentovat a když sem studenti přijdou a přes okna nic nevidí, není to dobré. Když si za studium platí, musí mít tomu odpovídající prostředí. Ale vzhledem k tomu, že jsme dosud s žádnou takovou firmou zkušenosti neměly, byly jsme odkázané na internet. Netrvalo to moc dlouho a narazila jsem na firmu, která měla velice dobré ohlasy. Zavolala jsem jim, slečna na centrále byla moc milá a hned mi nabídla termín, řekla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní detaily, které jsme chtěly vědět. A jejich práce byla stejná jako jejich smysl pro organizaci.

Okna vyčistili perfektně a lesknou se jako zrcadlo. Nenašli byste na něm jedinou šmouhu. Pak na okna ještě dali impregnaci, aby se tolik nešpinila, a byla pro naše uklízečky snáze udržovatelná. Okna se udržují čistá sama, stačí k tomu proud vody, tedy když zaprší, ale už se tam neusazuje prach a nečistoty. Od té doby, co máme tuto nanoimpregnaci, tak s okny nemáme starosti. Nemusíme ani tak často zvát úklidovou firmu na mytí oken.

Celý…

Celý proces jim zabírá minimální čas a my tak tím netrávíme celý den. Jedná se o velice milé a profesionální lidi, svou práci odvádí na jedničku. Tímto můžu službu mytí oken jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci, a dokonce za přijatelnou cenu. Kvalita jejich služeb prostě odpovídá ceně. A hlavně využití nanoimpregnace je opravdu nejlepší řešení. Skvělou zprávou je, že nabízí i řadu dalších služeb.

Takže pokud chcete vyčistit koberec, podlahu, nebo třeba plíseň, jsou vám k dispozici, všechno mají více rozepsané na svých internetových stránkách. Opravdu tuto firmu všem doporučuji, byla jsem s nimi spokojená skutečně ve všech ohledech. A jsou dostupní nejen pro celou Českou republiku, ale i pro Slovensko, Německo a Rakousko. Je vidět, že jsou oblíbení nejen u nás a daří se jim. Proto zavolat jim je ta nejlepší věc, kterou můžete udělat, pokud chcete mít lesklá okna. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *