Mytí oken po stavbě

Trocha trpělivosti a výsledek je ohromující.

Dokáži si dost živě představit, jak se asi občas musí pracovníci divit, co jim to tam lidé volají za případy. Já, jako realitní makléřka, vím také své. Posledně jsem totiž hledala zájemce, kteří by rychle a za poměrně nemalý peníz odkoupili zemědělskou usedlost. Majitel nemovitosti se totiž dostal do finančních problémů a rozhodl se, že své hospodářství prodá.

Když jsem s ním před vlastní návštěvou mluvila po telefonu. Měla jsem dojem, že to bude snadno prodatelná nemovitost. Můj klient totiž mluvil o tom, že dům prošel před několika lety rekonstrukcí a nyní má plastová okna, vnější zateplení obvodových zdí a novou střechu. Navíc uváděl, že ke statku náleží sedm hektarů pastvin, což se v okolí Brna již tak nevidí.

Všechno…

Všechno znělo až moc krásně. Když jsem tam přijela osobně, můj původně veskrze pozitivní dojem jako by se vytratil. Již zdáli totiž páchla močůvka. Když jsem vešla na uzavřený dvůr, klient mi podal holínky, že je prý budu potřebovat. Nakonec jsem za ně byla ráda. Jinak bych totiž své lodičky mohla rovnou zahodit. Na dvoře totiž v podstatě tekla stoka, kterou jsem nejdříve musela přeskákat, abych se vůbec dostala do obytné části domu.

A uvnitř? Bylo vidět, že tam muž již dlouho žije sám a své hospodářství nezvládá obstarat na takové úrovni, aby i pobyt pro návštěvníky byl příjemný. Myslím tím, že dům byl jako jedna malá skládka odpadu. Okna snad nebyla nikdy umytá. Všude byly pavučiny a různý hmyz. Po chodbě se procházely slepice. Věděla jsem, že bez odborného Mytí oken po stavbě, dům jen tak neprodám. Proto jsem se obrátila na již ověřený kontakt.

Jejich…

Jejich skupina specialistů se specializuje na širokou škálu úklidových služeb, jež mají lidem pomoci usnadnit jejich život. Snaží se lidem nabízet to, na co sami nestačí. Mimo jiné i čistí a leští okna. Na která, troufám si tvrdit, jsou skuteční odborníci u nás v republice. Pokaždé, když nastane nějaký problém, snaží se mi maximálně vyjít vstříc. Neradi nechávají klienty ve štychu, jednak by to nebylo férové vůči nim a jednak by to kazilo dobré jméno jejich společnosti. Domnívám se, že každá firma, která si chce vybudovat pevnou zákaznickou klientelu, tak by měla mít minimum nespokojených zákazníků. Nejlépe žádného.

A jak…

A jak probíhá jejich práce? Pro co nejkvalitnější umytí oken je vždycky důležité perfektně umýt celou plochu okna a také neopomenout jeho rámy a parapety. Jejich technologie mytí oken spočívá v pečlivém umytí rozmývákem, následuje důkladné setření skleněné plochy za pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci vyleští okno na sucho čistou bavlněnou plenou. Protože jejich firma má opravdu mnoho zkušeností, provádí čištění technologií takzvaného triku suchého leštění.

Jednou z nejdůležitějších priorit této společnosti je i kvalita úklidových služeb. Proto nikdy pracovníci nepoužívají lešticí přípravky při čištění. Jedná se sice o fyzicky mnohem náročnější postup, jelikož okna pracovníci leští pouze na sucho, ale tím je zaručeno, že okna zůstanou mnohem déle čistá. Než za použití pouze lešticích přípravků.

 

Společnost…

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. a její pracovníci mají již za všechna ta léta praxe, co se pohybují na trhu dobře ověřeno, že při použití lešticích přípravků jsou po krátkém čase vidět na oknech nevzhledné šmouhy a tahy po leštění. Po kterých určitě nikdo netouží. Při mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani sebemenší zbytky starého leštidla.

V opačném případě by mohlo dojít k tomu, že i staré leštidlo po nějaké době vlivem povětrnostních podmínek vystoupí, a byly by tak viditelné nežádoucí stopy po leštění. Svěřená okna vyčistili dle výše zmíněného postupu a musím říci, že se jim to vážně dost povedlo. Dům najednou neskutečně prokoukl.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *