Čištění výloh

Je štěstí narazit na skutečné odborníky ve své oblasti.

Musím se přiznat, že jsem si oblíbila službu úklidové firmy, a to z několika důvodů. Bydlím v Praze, ale po revoluci se nám do rodinného majetku vrátila vilka v Jihlavě, kterou nyní využíváme spíše sezónně a pro komerční ubytování. Nemovitost nyní spravuji já. Kvůli velké dojezdové vzdálenosti, ale také kvůli mému pracovnímu vytížení není pro mě reálné, abych se fyzicky o objekt starala.

Proto spolupracuji se skvělými lidmi, které mi pomáhají ve všech ohledech a na které se mohu stoprocentně vždy spolehnout, že mě nenechají na holičkách.Chtěla bych zde zdůraznit, že skutečně spolehlivé zaměstnance seženete málokdy. Proto když už je máte, nevzdávejte se jich! Já takové štěstí měla při výběru úklidové firmy, která u nás v současnosti zajišťuje pravidelný generální úklid nejen tohoto jihlavského domku, ale také toho pražského.

Cesta…

Cesta k nim však byla trnitá. Když byla potřeba takové pracovníky zajistit, neměla jsem kontakty, a tak jsem hledala na internetu. Firmy, které mě alespoň trochu zaujaly, jsem obvolala. Vždy tam bylo ale nějaké ale. Třeba například to, že nemohou přijet k večeru, protože jejich pracovní doba je pevně stanovená nebo třeba, že jsou zaneprázdnění na měsíc dopředu nebo i to, že se mi nelíbilo jejich jednání.

Pak jsem našla úklidovou firmu, na kterou všichni jejich klienti pěli jen ódy. Rozhodla jsem se jim také ozvat a zjistit co a jak. Příjemně mě překvapili už jen tím, že ačkoliv jsou velmi vytížení, snaží se maximálně klientovi vyhovět.

Například…

Například i tím, že si k němu zajedou v méně běžnou denní dobu či o víkendu. Tak jsme se domluvili Čištění výloh na další týden. Vysvětlila jsem jim, jak se věci mají, a obratem mi poslali předběžnou kalkulaci. Posléze jsem už jen čekala, až ke nám pracovníci zavítají.

Nejdříve navštívili dům v Jihlavě. Paní správcovou překvapili svou efektivitou práce a precizností. Byli vcelku rychle hotovi a všech nečistot se dokonale zbavili. Proto nebránilo nic tomu, aby se naše spolupráce protáhla na neurčito. A jejich jedinečnou péči dostává i náš pražský dům. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *