Impregnacia podlahy

Podlaha jako z fotografie. Impregnace podlah

Jsem svobodná matka. Živím se jako fotografka a už nějakou dobu jsem měla práce až nad hlavu. A podepsalo se to hlavně na bytě, který používám jako ateliér. Opravdu už to tam nevypadalo dobře. Hlavně podlahy na tom byly špatně. A protože jsem byla už opravdu hodně vyčerpaná, tak jsem si řekla, že si na to prostě někoho najmu. A tak jsem hledala na internetu někoho, kdo by se o to postaral, i o impregnace podlah, a narazila jsem na úklidovou firmu, která měla opravdu vynikající reference. Tak jsem si řekla, že se obrátím právě na ně. Byli mi zkrátka nejvíce sympatičtí. Lidem z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsem vysvětlila svou situaci a sdělila jim, co bych si představovala. Domluvili jsme se pak na termínu, kalkulaci a tak dále.

stará podlaha a jak ji obnovitobnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahy

Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovacím strojem…impregnace podlah

Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovacím strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý byt a z výsledku jsem byla opravdu hodně nadšená. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté mi nabídli pravidelné čištění, což jsem nemohla odmítnout. Když jsem viděla, kolik mi s tím ušetří práce. A rozhodla jsem se je využívat i pro svou vlastní domácnost. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc, protože alespoň budu mít větší jistotu, že děti na podlaze jen tak neuklouznou.

Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas.

neagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržby

Takže pokud poptáváte čištění podlah…

Takže pokud poptáváte čištění podlah, rozhodně doporučuji obrátit se na tuto firmu. Zaměstnanci jsou navíc opravdu milí a pracovití, byla radost s nimi spolupracovat. Byli ochotní a vstřícní ke všem našim dotazům a požadavkům. Člověku to hned zvedne náladu, když je na něj někdo tak neobyčejně laskavý. Navíc taky nabízejí celou řadu dalších služeb, takže poptáváte i něco jiného, rovněž doporučuji obrátit se na ně, protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti. A i to je určitá záruka kvality. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. Impregnace podlah

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *