Čištění fasád

Brát věci s humorem a lehkostí se stále s manželkou učíme.

Ani ve snu by nás nikdy nenapadlo, co zmůžou čtyři kluci, když se v podstatě spiknou proti svým rodičům. Teď to samozřejmě byla nadsázka, ale přesto si někdy všímám, že naše děti dělají úplný opak, než bychom si přáli. Když jsme s našimi přáteli na výletě, občas se se ženou přistihneme, jak se rozplýváme blahem nad dětmi našich kamarádů. Například jsme od cizích dětí poprvé slyšeli otázku: „Mohu ti s něčím pomoct?“ Naši kluci toho schopní nejsou, ale pořád doufáme v lepší zítřky.

Naděje totiž umírá poslední. Jednou za čas si povšimneme takového záchvěvu správným směrem, ale rozhodně se neobáváme, že by takový vývoj chtěli hoši sami uspěchat.Jednou se kluci probírali ve věcech v dílně a našli tam dehet a přepálený tuk. Tehdy dostali skvělý nápad, že nám pomohou obnovit dřevěné rámy u oken. Bohužel tuto ideu také uskutečnili a zmíněné oleje na dřevo napatlali a vlastně tím zároveň zapatlali všechno kolem, včetně skel.

Když…

Když jsme to zjistili, málem nás s manželkou trefil šlak. A protože svou ženu nemám jako otroka v domácnosti, rozhodli jsme se objednat úklidovou firmu, která nám černý olej z oken dostane.Ze všeho nejdříve jsem se obrátil pro radu na internet a díky němu jsem objevil recenze na společnost zabývající se čištěním fasád. Byly veskrze pozitivní. Tak jsem si vyhledal firemní stránky, abych zjistil podrobnosti o jejich službě. Co a jak, za jakou cenu atd.

Cena byla sice trošku vyšší, než jsem předpokládal, ale vzhledem k jejich dobré pověsti jsem se rozhodl pro tyto výškaře  Čištění fasád obrátit. Zavolal jsem jim tedy. Paní na centrále byla moc milá a hned mi nabídla termín. Řekla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní informace, které jsme chtěli vědět.

A jejich…

A jejich práce byla stejná jako jejich smysl pro organizaci. Okna umyli perfektně, leskla se jako zrcadlo. Nenašli byste na nich jedinou šmouhu. Pak ještě nanesli impregnaci, aby se tolik nešpinila a byla pro nás tak snáze udržovatelná. Od té doby, co máme tuto nanoimpregnaci, tak s okny nemáme takovou práci. Navíc jsme byli i velmi spokojení s chováním zaměstnanců.

Všechno jim to zabralo minimální čas a my tak s tím nezabili celý den. Byli velice milí a profesionální, o žádné nevrlé lidi vůbec nešlo. Neradi totiž spolupracujeme s nepříjemnými lidmi, a pokud se jedná o spolupráci ve vlastním domě, tak to platí dvojnásobně. Tímto můžu službu Mytí oken Liberec jedině doporučit. Firma opravdu zvládne hodně znečištěná okna. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *