Umývanie okien ako darček, poteší

 

Chceli sme babičke urobiť radosť. Býva v dome, v ktorom je už dlhšiu dobu sama, takže je všetka starosť o neho na nej. My, samozrejme, tiež občas priložíme ruku k dielu, ale každý z nás má tiež veľa svojich starostí, takže asi babičke nepomáhame tak, ako by sme chceli. Rozhodli sme sa jej preto pomôcť s umývaním okien, aj keď neobvyklým spôsobom. Firma nám zabezpečila neštandardne, umývanie presklenných plôch. Skôr babička nemala s umývaním okien problém, ale teraz už sme aj sami videli, že je toho na ňu veľa.

Babička z nášho prekvapenie mala napodiv radosť. Báli sme sa, že nás s ním vyženie. Ale keď sme prišli na krátku návštevu a po chvíli sa objavili aj pracovníci, nemala námietky. Nemohli sme zostať po celý čas, ale ani to babičke nevadilo. Vyzeralo to, že jej pracovníci padli do oka. Dobre sa s nimi bavila.

Keď nám babička neskôr podávala informácie, ako všetko dopadlo, bola viditeľne nadšená, čo nás tiež tešilo. Vraj si ani nepamätá, kedy mala okná tak perfektne čisté. My sme jej navyše na čistenie objednali aj nano impregnáciu okien, ktorá oknám zaistí dlhotrvajúci dokonalú čistotu. Babička nevychádzala z údivu. A my sme boli radi, že sme pre ňu mohli niečo také urobiť. Určite jej to veľa uľahčilo prácu a môže mať zase o starosť menej.

 

My sme zvolili správne. A čo Vy? Tiež môžete potešiť svojich blízkych neobvyklým darčekom. S firmou to pôjde ľahko. My sme sa na ňu mohli spoľahnúť.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *