impregnace podlah

Pomocí strojového čištění dokážete s vaší podlahou zázraky. Impregnace podlah

Začaly jsme se sestrou bydlet samy a vždycky jsme chtěly zvířata, ale rodiče nám nikdy nic nedovolili. Takže když jsme začaly být samy, hned jsme si každá pořídila jedno kotě. A jsou to vážně ty nejpřítulnější kočičky pod sluncem, ale jsou tak neskutečně divoké. Už se jim povedlo pár věcí shodit, něco vylít ze stolu a tak podobně. A když se ty nehody začaly sčítat, tak to na naší podlaze začalo být docela hodně vidět. A snažily jsme se to vyčistit, ale moc nám to nešlo. Tak jsme usoudily, že bude nejlepší, když si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. Ale neměly jsme se žádnou firmou zkušenosti, tak jsme byly odkázané na internet. Naštěstí tam dneska najdete úplně všechno. impregnace podlah

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

Nakonec jsme si vybraly…impregnace podlah

Nakonec jsme si vybraly A SERVIS LIPKA, s.r.o., protože měla nejlepší recenze na impregnace podlah. Protože nerady jdeme do něčeho, co nemáme vyzkoušené, tak jsme opravdu dlouho ověřovaly reference, abychom měly jistotu, že to dobře dopadne. Lidem z firmy jsme vysvětlily naši situaci a domluvili se na termínu a tak podobně. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý byt a z výsledku jsem byly naprosto nadšené. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděly, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohly odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc, protože ani jedna nenosíme papuče, a tak nám to na podlaze v ponožkách nebude tolik klouzat. A hlavně se díky tomu potom podlaha mnohem lépe udržuje čistá, což je s našimi koťaty jako výhra v loterii.

cena čištění podlahrenovace podlahvoskování podlah

Zaměstnanci byli navíc velmi milí…

Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas. Takže pokud poptáváte úklidovou firmu, která by nabízela skutečně kvalitní čištění koberců, tak vám rozhodně doporučuji tuto firmu. My s nimi byly spokojené v každém ohledu a neměnily bychom, takže není nic, co bychom jim mohly vytknout. Nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, ke kterým patří čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Jsem si jistá, že s nimi budeme spokojeni ve všech ohledech, ať už potřebujete jakoukoli z těchto služeb. Navíc jejich služby realizují nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti.

fluatace podlahypřípravky na čištění podlah jak vyčistit podlahu

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *