impregnace podlah

Krásně vyčištěná podlaha je důležitá i při fandění sportovcům. Impregnace podlah

Konečně je tady. Největší sportovní událost. Jsem velký sportovní fanda a na tohle období se vždycky těším celé dva roky. Protože jsou mi bližší zimní sporty. Mám radši právě ty zimní. Ale ani letní nepohrdnu. Tam je zase spousta zajímavých sportů. Třeba takové synchronizované skoky. To je docela zábava sledovat. Na zimních zase miluju boby, sáně a skeleton. Tohle prostě člověk jenom tak neuvidí. No a tak konečně letos přišel ten úžasný rok. Zahájení je pro nás doma vždycky takovým malým svátkem. Tak to je i letos. Připravili jsme si takové malé pohoštění. Víno, sýry a tak. Při všech těch přípravách ani nevím, jak se nám podařilo docela zašpinit podlahu. impregnace podlah

staré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovitobnova zašlé podlahy

Protože jsme nevěděli co s tím…impregnace podlah

Protože jsme nevěděli co s tím a hlavně se nám tím nechtělo zabývat, zavolali jsme si firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Ta se dlouhodobě zabývá čištěním různých povrchů. Čistí například čalounění nebo koberce a to pomocí metody čištění kotoučovým strojem. Firma však čistí nejen koberce, ale také všechny jiné druhy podlah. Od dlažby, linolea, marmolea, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po plovoucí podlahu a dělají též impregnace podlah. Domluvili jsem si den. A pak už se pracovníci mohli rovnou vrhnout do práce. Zaměstnanci použili pro čistění kotoučový stroj. Ten podlahu důkladně a do hloubky vyčistil. Podlahu nejdříve vydrhli pomocí účinné, ale šetrné čistící chemie. Ta ji zbavila zašlapaných nečistot. Všechna zašlapaná špína najednou byla ta tam. Takže jenom, že jsme se zbavili aktuální špíny. Ale taky té dlouhodobě zašlapané špíny.

hloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlah

I když podlahu pravidelně myjeme…

I když podlahu pravidelně myjeme a kartáčujeme, takovému výsledku, jakého může docílit kotoučový stroj, se samozřejmě ani nepřiblížíme. Poté co stroj vykartáčoval podlahu za použití čistících přípravků. Přišlo na řadu odstranění všech nečistot, vlhkosti a mastnoty. Když jsme práci sledovali. Bylo nám jasné, že se jedná o proškolené profesionály. S výsledkem jsme byli všichni velice spokojení. Ani jsme netušili, že výsledek může být tak markantní. A tak jsme si mohli užívat. Dost taky sázím na sport a tam je potřeba to bedlivě sledovat. Protože člověk musí mít přehled co se děje. Jenom tak z toho může něco mít. Firmu samozřejmě můžeme jenom doporučit. Je to banda profesionálů. Kteří fakt ví, co dělají.  Jsou pečliví a spolehliví. Výsledek stojí za to. Jestli taky potřebujete vyčistit, určitě se na ně obraťte. Výsledek stojí za to. Myslím, že stejně jako u nás doba budete valit oči. Známí vám neuvěří, že jste si nepořídili novou podlahu. A jenom jste ji nechali vyčistit.

podlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahy

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *