impregnace podlah

Vaše podlaha bude zářit i v práci. Impregnace podlah

Spousta lidí se mylně domnívá, že když si pořídí podlahy, není s nimi žádná práce. Ale je to jen další mýtus, který je třeba dnes a denně vyvracet, pokud chcete, aby vám podlaha sloužila co nejlépe a vypadala zároveň k světu. Je potřeba dodržovat řadu zásad. A jednou z nich je nečistit je levnými přípravky nebo metodami, pokud si je nechcete zničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout obyčejným kartáčem, tak vám to přinese přesně opačný výsledek, jaký byste chtěli. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v jedné chemické laboratoři, kde už to nedokázali sami vyčistit. A není se čemu divit, protože oni právě nedisponují těmi prostředky, které jsou na to třeba. Jistě, chemikálií tam byla spousta, ale žádná vhodná na vyčištění podlah. impregnace podlah

schopná firma na čištění podlah      podlaha a zvláštnosti její údržby      aby podlaha vydržela dlouho jako nová

A tak se obrátili na nás…

A tak se obrátili na nás a my se už o vše postarali. V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. k hloubkovému čištění podlah používáme zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale dokáže odstranit veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Takže rozhodně má své využití, jen je třeba vždy správně určit, který druh chemie je pro dané čištění nejlepší. V tomto případě bylo potřeba použít zásaditou chemii, která je šetrnější. Vždy je důležité mít ten nejvhodnější prostředek. A to samé platí i o způsobu čištění, je potřeba na to speciálních kartáčů, které v obchodě opravdu neseženete.

kartáčování podlahy      zašlá podlaha a co s ní      co dělat s podlahami

Po čištění podlah…impregnace podlah

Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením fluatace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto vždy našim zákazníkům doporučujeme impregnace podlah. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Takže má opravdu celou řadu výhod. Jsme rádi, že byli s naší prací spokojeni a stali se našimi pravidelnými zákazníky. Pro více informací o našich službách navštivte naše webové stránky. Jsme si jisti, že tam naleznete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat.

staré nečistoty na podlaze      stará podlaha a jak ji obnovit      obnova zašlé podlahy

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *