impregnace podlah

Každá podlaha může být ve skvělém stavu.

V tělocvičně naší školy na tom naše podlaha už byla opravdu špatně. Nejenom, že byla špinavá, ale dokonce klouzala. A to už jsme tak nemohli nechat, protože to bylo nebezpečné a někdo ze žáků by se mohl zranit, protože ne každý nosí opravdu kvalitní sportovní obuv. Ale naše uklízečky řekly, že ony víc udělat nemohou, než dělají doteď. Takže bylo potřeba se obrátit na nějakou úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem doposud neměl zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. Protože když už jsme do toho měli investovat, tak jsme chtěli aby se to vyplatilo. impregnace podlah

renovace podlahfluatace podlahyvoskování podlah

Po přečtení několika fór…

Po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Takže jsem jim zavolal a domluvil se s nimi na všem, co bylo potřeba. Nebylo to sice nejlevnější, ale všichni na internetu psali, že se to opravdu vyplatí, také jsem se tou vyšší cenou nenechal nijak odradit. A byl jsem s nimi opravdu moc spokojený. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, až ve škole prakticky nikdo nebude, a nijak tak nenarušovali naši výuku. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci z firmy předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly žádné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku.

jak vyčistit podlahupřípravky na čištění podlah čím vyčistit podlahu

Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli…

Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený. A taky proto, že parkety potom už vůbec neklouzaly, což bylo to, o co nám šlo úplně nejvíce. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Proto se rozhodně v budoucnu na nikoho jiného obracet nebudeme, protože zde máme vše, co potřebujeme. Takže pokud poptáváte čištění podlah, impregnace podlah a nebo jakoukoli jinou službu, rozhodně doporučuji obrátit se na tuto firmu. Je to rozhodně jedna z těch nejlepších věcí, které můžete udělat. My začali využívat i jejich čištění oken a jsem s nimi opravdu hodně spokojení. Jejich zaměstnanci jsou navíc moc milí a je s nimi perfektní domluva. Vážně mě nenapadá nic, na co bych si u nich mohl stěžovat. A proto je všem tolik doporučuji.

čištění dřevěných podlahčištění podlah cena z m2cena čištění podlah

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *