likvidace plísně

Ve zdravém těle zdravý duch

S mým přítelem jsme vždy rádi chodili do fitness centra a makali jsme na sobě. Hrozně nás pak naplňovalo vidět naše rýsující se sexy těla. Také nám to mimo jiné pomáhalo na různé neduhy těla a zejména pak bolesti a křeče. Třeba mně konkrétně to obrovsky pomohlo na bolesti zad. Zkoušeli jsme i různé bikini fitness soutěže. Ne že bych na nich bůhvíjak excelovala, ale byla to šance, jak se posunout vpřed a pořádně na sobě „zamakat“. Chtěli jsme ale něco víc. Věděli jsme, že to chceme předávat dál a vzdělávat další mladé talentované a odhodlané lidi. Rozhodli jsme se, že do toho půjdeme zcela po hlavě, a tak jsme si rozhodli si založit vlastní fitness centrum. likvidace plísně

jak se zbavit plísníodstraňování nečistot z fasády

To byl obrovský krok…

To byl obrovský krok. Prostory už jsme měli najité. Zbývalo je jen drobátko předělat, tak aby vyhovovaly našim požadavkům. Tudíž jsme se rozhodli zainvestovat a udělat novou fasádu. Protože na tu starou už se skutečně nedalo dívat. A kontaktovali jsme společnost, kterou jsme našli vlastními silami na internetu na téma likvidace plísně. A tou byla společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která je jedinečná v tom, že fasády čistí speciální technikou. U té techniky používají pěnu, která se na fasádě dlouho udrží a ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek. Na fasádě jsme také měli starý vodní kámen a další nečistoty. Ty z fasády pracovníci také odstranili. Teď už ale k samotným následujícím postupům čištění. Mají na to velice promyšlený systém.

černá plíseň a důsledky jejího působeníalergie na plíseň

V první etapě provedli…

V první etapě provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomocí tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Pokud si přejete, můžete mít i novou fasádní výmalbu po tomto kroku. Následuje druhá etapa, kde pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu 24 hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem. Tento nátěr je dokonce technologií 21. století, jeho životnost je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let.

Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky. Takže kdybyste byli nespokojeni, můžete se jim bez obav ozvat. Myslíme, že se s nimi určitě nějak rozumně domluvíte. Pracovníci nám také podrobně vysvětlili, že nátěr LSG funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Tento nátěr by měl tedy vydržet několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě nějak fungovat. Moc děkujeme za krásnou novou fasádu! Firmu rozhodně za nás můžeme doporučit.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *