frekvencny menic Vector

Frekvenčné meniče VYBO Electric pre rôzne typy prevádzok okamžite k dispozícii

Pripravili sme pre vás základný prehľad frekvenčných meničov VYBO Electric, ktoré budú užitočným pomocníkom na ceste za efektívnejšou prevádzkou elektromotora.

Vo VYBO Electric pracujeme tak, aby sme v maximálnej možnej miere vyhoveli zákazníkovi. Nielen kvalitným produktom a rýchlym dodaním ale aj poctivým servisom a odborným tímom, ktorý je vždy pripravený poradiť. Spoľahnúť sa na nás môžete aj vtedy, ak pre svoju prevádzku hľadáte frekvenčný menič.

Pri výbere frekvenčného meniča určite zvážte parametre vášho elektromotora a spôsob jeho prevádzky. Ak sa pozriete na čísla, mali by ste brať do úvahy maximálny prúd a krútiaci moment. Okrem toho je potrebné vziať do úvahy aj typ záťaže elektromotora a tiež lokalitu a priestorové špecifiká vašej prevádzky.

Platí však, že pred výberom frekvenčného meniča je vhodné poradiť sa s odborníkom. Nesprávne zvolený frekvenčný menič nebude prinášať požadovaný účinok a v prevádzke bude spôsobovať skôr problémy.

Typy frekvenčných meničov vo VYBO Electric

V ponuke VYBO Electric nájdete širokú ponuku frekvenčných meničov pre rôzne prevádzky. Aby ste sa v našej ponuke mohli rýchlo a jednoducho zorientovať, pripravili sme pre vás prehľad ponúkaných frekvenčných meničov s ich základným popisom.

Pre štandardné prevádzky je ideálnou voľbou frekvenčný menič VYBO Electric A550 Standard s možnosťou napájania 230 V aj 400 V. Tento typ frekvenčného meniča je zároveň dostupný aj v odolnom prevedení s označením X550 a certifikáciou IP66.

Pre zložitejšie aplikácie sú vhodnou voľbou vektorové frekvenčné meniče VYBO Electric V800 a tiež moderný menič V810 s uzavretou slučkou pre veľké výkony. Pre prevádzky využívajúce vysoké napätie je určený frekvenčný menič série MV1000 s rozsahom výkonu 220kW-8 000 kW. Tento frekvenčný menič splní vďaka svojim vlastnostiam aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Ako sme už vyššie spomenuli, vždy dbáme na dostatočné skladové zásoby a rýchlu dostupnosť. Frekvenčné meniče s výkonnostným rozsahom od 0,04 kW až 600 kW máme vo VYBO Electric bežne na sklade.

M. Klamo

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *