jak se zbavit plísní

Střecha nad hlavou – základ života

V našem domě bydlíme už několik let. Máme ho po rodičích a je poměrně starý. Zažil toho opravdu hodně. Ale má neopakovatelnou atmosféru a málokde byste našli tak útulné místo. Má dvě patra a je v něm hodně pokojů, dvě koupelny, a dokonce dvě kuchyně. Vychovali jsme v něm několik dětí. Máme i krásnou zahradu s obřím bazénem a pár zvířat. O to vše, včetně zvířat je se ale potřeba starat. Není to v žádném případě zadarmo. jak se zbavit plísní

jak si nenechat plísněmi napadnout dům

Nedávno jsme dělali…

Nedávno jsme dělali takovou celkovou revizi našeho domu. Celý jsme ho prošli od zdola nahoru. A kontrolovali, co je potřeba opravit. Vše jsme si pečlivě zaznamenali na papír. Pak ještě zbývala střecha, kterou jsme už pěkných pár let nezkontrolovali. Trošku jsme se děsili, co tam najdeme. Dle našich představ, střecha už na tom nebyla úplně nejlépe. A tak jsme ji pozorně celou obešli a obhlédli. Všimli jsme si, že jsou na ní poměrně roznesené plísně. Zkusili jsme je tedy zastříkat speciálním sprejem, který máme proti plísním. Ovšem o pár dní později jsme viděli, že to nepomohlo, a navíc na střeše byly velice nevzhledné skvrny. Přemýšleli jsme, co budeme dělat dál.

rychlé odstranění plísnílevná likvidace plísní

Nakonec jsme brainstormovali…

Nakonec jsme brainstormovali a ťukali do notebooků, hledali jsme jak se zbavit plísní. Až jsme se dostali ke společnosti, která na svých stránkách má uvedeno, že si dovede poradit s jakýmkoli typem plísně. Kontaktovali jsme je přes kontaktní formulář a popsali naši situaci. Ihned nám odpověděli a domluvili jsme se na tom, kdy přijedou vyčistit naši střechu. Ubezpečili nás, že jejich metoda je opravdu přelomová, akorát procedura zabere trochu více času. Jeden z mezikroků totiž potřebuje na uležení celý den. A teprve pak se může pokračovat. Řekli jsme si, že nám to nevadí, že za novou funkční střechu nám to stojí.

co ne nepřítelem plísní

V den zakázky…

V den zakázky tedy firma přijela na místo a ihned se dala do práce. Jejich práce probíhala ve třech etapách. První etapa je mechanické a chemické čištění fasády, a to tlakovou vodou s čisticí chemií Unisan, RIR a HDD. Po zkušenostech firmy je fasáda po dezinfekci a čištění v dobrém stavu. Zůstane jednotná a čistá. Druhá etapa etapa je chemický nástřik, profesionální dezinfekcí na fasádu chemií PV3 a Sanatop, která se nechá působit čtyřiadvacet hodin. A konečně třetí etapa – chemické ošetření fasád nástřikem protiplísňového nátěru LSG.

Záruka na čisticí a dezinfekční práce je navíc dva roky. Navíc také z naší střechy odstranili vodní kámen a nepříliš populární městský spad, který je u nás doma stejně oblíbený asi jako Tomio Okamura. Pracovníci si velmi dobře poradili naprosto se všemi neduhy a jsme proto spokojení se svojí volbou. Už víme, na koho se obrátit příště. Firmu můžeme jedině doporučit.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *