Čištění koberců Praha 10

Uvažujete o úklidové firmě na čištění koberců?

Čištění koberců Praha 10

Jsem doma na mateřské, mám dvouletou holčičku. Jednoho dne mě kamarádka poprosila, zda bych jí nepohlídala její dvě malé děti, že si musí zajít k lékaři a nemá nikoho, kdo by jí děti pohlídal. Ochotně jsem kamarádce vypomohla, brzo ráno jsem uvařila oběd, abych se pak mohla věnovat dětem. Můžu říct, že uhlídat tři malé neposedné děti není sranda. Ještě horší to bylo při obědě. Jednomu z nich se podařilo shodit plnou misku s brokolicovým krémem na zem. Jelikož naše domácnost má v celém bytě koberce, je zřejmé, kde polívka skončila-na koberci. Koberec jsem zhruba vyčistila za asistenci tří dětí s tím, že později dám koberec do pořádku. Netušila jsem, jak bude brokolicový krém v koberci držet. Čistila jsem ho několikrát, za pomocí kartáče, ale marně, s výsledkem jsem nebyla spokojena.

 

Na internetu…

Na internetu jsem začala vyhledávat firmu, u které objednám dokonalé vyčištění koberce. Netušila jsem, že je na internetu taková spousta firem, která tuto službu nabízí, je nutné důkladně vše zvážit. Zaujaly mě stránky   Čištění koberců Praha 10, která nabízela čištění kotoučovou metodou, při čemž jejich chemie nejen že dokonale vyčistí koberec, ale působí také dezinfekčně, ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které mnohdy dráždí alergiky. Zaslala jsem firmě poptávkový email a domluvila jsem si termín. Zaměstnanci firmy nanesli hned po příchodu na koberec čistící roztok, po uplynutí doby působení začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. Tato metoda je skutečně účinná, protože díky stroji, který je používán se kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce.

 

Až vyčistili…

Až vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč, koberec se pěkně provzdušnil. Jejich strojové kotoučové čištění splnilo to, co slibovalo. Jejich metoda dokonale vyčistila  koberec, vypadal jako nový, barvy na koberci byly výrazné a celý byt krásně voněl. Většina  firem provádí čištění koberců zastaralou extrakční metodou, kdy chemie působí pouze povrchově a není zcela vpravena  do hluboké struktury koberce, chybí pečlivé rozkartáčování při vysoušení. Starší metoda je sice levnější, ale někdy zůstává povrch koberce nevzhledný, vlákna koberce jsou jako slepená. Jejich kotoučová metoda je vhodná pro všechny typy koberců i pro koberce s vysokým vlasem. Opravdu všem tuto firmu doporučuji! Své služby navíc realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *