jak se zbavit plísní

I v boji s plísní se dá vyhrát, jen vědět na koho se obrátit

Moje…

Moje prababička byla už stará a na dům už nestačila. Ale zároveň byla nerada, když jí tam někdo na cokoli šáhl. Já jsem se za ní snažila chodit, jak jen to bylo možné. Samozřejmě i rodiče, ale také toho měli hodně. Ani já už jsem to potom opravdu nezvládala, protože jsem v práci povýšila a to znamenalo i více práce. Tak se prababička rozhodla, že odejde a nechá mi svůj dům, protože já doteď bydlela v podnájmu v bytě 1+kk. Ale stačilo mi to, nestěžovala jsem si. Nakonec tedy odešla do domova důchodců, protože už nechtěla být nikomu na obtíž. Když jsem se stěhovala, měla jsem v plánu nějaké změny, ale co mě nejvíc vadilo, že jedna strana domu byla flekatá od plísně. Je to krajní dům a hodně tam táhne, tak nevím, zda se tam sráží vlhkost či čím to bylo, ale muselo to pryč. Snažila jsem se to vyčistit nějakými postřiky, ale neuspěla jsem, a to jsem za čisticí prostředky proti plísni utratila neuvěřitelné peníze.

 

Takže…

Takže bylo potřeba přejít k plánu B, a sice najít nějakou úklidovou firmu, která by se o to postarala. Ale nikdo z mých kamarádů ani z rodiny neměl s žádnou zkušenosti, tak jsem byla odkázaná na internet. A tam jsem konečně něco objevila na téma jak se zbavit plísní. Narazila jsem na úklidovou firmu, která měla vážně vynikající reference. A tak jsem se s nimi domluvila. Nejenom, že plíseň očistili, a to tak, že se už nevrátila, ale navíc jsem se od nich dozvěděla i řadu věcí o tom, jak vlastně plíseň vzniká. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu aplikujeme LSG. Docílí tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek.

 

Po zaschnutí…

Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. LSG nátěr je vhodný pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Může se aplikovat na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru, životnost tohoto nátěru se pohybuje ve 100% dle klimatické námahy 4-6 let. Tento nátěr, který je nejlepší ochranou proti plísní určitě musíte vyzkoušet. Od té doby s plísní problémy nemám a jsem té firmě opravdu vděčná, proto jsem se rozhodla napsat tento článek. S plísní má problémy určitě spousta dalších lidí, tak snad jsem jim tímto pomohla. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *