jak se zbavit plísně na stěně

Díky profesionální službě se nemusíme plísní obávat

V naší…

V naší prodejně s ovocem a zeleninou jsme nedávno řešili nepříjemný problém, a sice nejenom že fasáda byla už opravdu špinavá, ale udělala se na ní dokonce i plíseň. A to ta tam samozřejmě zůstat nemohlo. Nejenom že to vypadalo škaredě, ale pár beden se zbožím máme i venku, takže to bylo i nehygienické. Takže bylo potřeba obrátit se na nějaké odborníky, kteří by se o to postarali, protože nám bylo jasné, že my se o to určitě nepostaráme. Tak jsme hledali na internetu, jak se zbavit plísně na stěně. A našli jsme firmu úklidovou firmu. Měla skvělé hodnocení. Tak jsme usoudili, že to nebude marná investice. A věřte, že nebyla. Protože fasádu perfektně vyčistili a s jejich nátěrem se fasáda už znovu nezašpiní. Ani se na ní neudělá žádná další plíseň. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

Již velmi…

Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu. V koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy.

 

U buněk…

U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Ve firmě svým zákazníkům celou řadu úklidových služeb jako je například čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *